Wyszukiwarka
Zaloguj się
Umywalka owalna 60 cm ELEGANCE-60 biała ceramiczna
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Oferowana przez nas umywalka ceramiczna to synonim świetnego wykonania, solidności, a także doskonałej prezencji. Posiada ona otwór na baterię, której wybór leży już w gestii klienta. Zapewniamy, że prezentowany model ELEGANCE wyróżnia się na tle konkurencji swoją znakomitą wytrzymałością oraz odpornością na zniszczenie bądź zarysowanie. Co więcej, cena umywalki jest na tyle przystępna, że nawet przy ograniczonym budżecie jej zakup znacząco go nie nadwyręży.
Umywalka nablatowa wykonana z ceramiki – wybór do każdej łazienki
Jeśli szukasz wysoce trwałej oraz ponadczasowej umywalki łazienkowej, która dobrze sprawdzi się w domowych warunkach, a ponadto będzie stanowiła ozdobę pomieszczenia, to ta wykonana z ceramiki stanowi rewelacyjny wybór. Dlaczego? Materiał ten świetnie znosi kontakt z wodą, jak również jest odporny na tworzenie się kamienia czy rdzy. W dodatku powierzchnia ceramiczna może być czyszczona nawet silnymi środkami bez ryzyka jej uszkodzenia, co znacznie ułatwia ich wybór – nie musisz bowiem szukać w sklepach specjalistycznych trudno dostępnych detergentów. Oferowana przez nas umywalka nablatowa, inaczej nazywana naszafkową, to najlepszy z możliwych wyborów dla osób, które nade wszystko cenią sobie wytrzymałość, odporność, jak również łatwość utrzymania produktu w dobrym stanie.
Umywalka ceramiczna ELEGANCE. Klasyczny design, który zachwyca
Dostępna w naszej ofercie umywalka ceramiczna to odpowiedź na wszystkie Twoje potrzeby, gdyż łączy ona w sobie doskonałą jakość wykonania z ponadczasowym designem. Propozycja ta będzie świetnie pasowała do łazienek urządzonych w każdym stylu, gdyż jej klasyczny kolor, jak również owalny kształt sprawiają, że wyróżnia ją duża uniwersalność zastosowania. W dodatku zapewniamy, że korzystanie z tej umywalki będzie w pełni komfortowe, a także przyjemne, o czym przekonało się już spore grono naszych klientów. Teraz przyszedł czas na Ciebie!
Dane techniczne
| Materiał umywalki | Umywalka ceramiczna |
| Kolor umywalki | Biały |
| Szerokość umywalki | 61 cm |
| Głębokość umywalki | 46 cm |
| Wysokość umywalki (części widocznej, ponad szafką) | 12,5 cm |
| Głębokość misy umywalki | 10 cm |
| Wymiary wewnętrzne misy | 59 x 32 cm |
| Kształt umywalki | Owalna |
| Komory umywalki | Jednokomorowa |
| Otwór na baterię | Tak |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.