Wyszukiwarka
Zaloguj się
Umywalka ceramiczna OMEGA biała
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Umywalka ceramiczna nablatowa OMEGA biały połysk
Umywalka Omega o średnicy 47,5 cm to idealny wybór dla osób ceniących sobie wygodę użytkowania. Posiada dużą misę, dzięki czemu jest doskonała do użytku w większych łazienkach i idealnie pasuje pod większe rozmiarowo szafki łazienkowe. Umywalka wykonana jest z trwałej ceramiki, co zapewnia długotrwałą i estetyczną prezencję. Okrągła umywalka Omega z dużą powierzchnią misy zapewnia wygodne użytkowanie. Jej konstrukcja pozwala na minimalne czyszczenie blatu szafki łazienkowej, co jest dodatkowym atutem dla osób, które chcą mieć w swojej łazienkę uporządkowaną i schludną. Omega jest doskonałym wyborem dla każdej łazienki, która wymaga funkcjonalności i elegancji. Umywalka jest przeznaczona do montażu na blacie, nie posiada otworu na baterię oraz przelewu. Do zastosowania z armaturą: sztorcową wysoką, podtynkową bądź ścienną.
Umywalka Omega powstała z ceramiki najwyższej jakości, cechuje ją wyjątkowa twardość oraz odporność na zarysowania. Dzięki zastosowanej powłoce UP-Clean w łatwy sposób utrzymasz ją w czystości. Powłoka ceramiczna ogranicza przywieranie do umywalek zanieczyszczeń, o które w łazience nietrudno. Łazienka jest miejscem szczególnie narażonym na obecność groźnych dla ludzi bakterii, bytujących nie tylko w toaletach. Dzięki powłoce ceramicznej UP-Clean, którą pokryte są nasze umywalki, możliwe jest dłuższe utrzymanie ich w czystości. Powłoka UP-Clean, poprzez ograniczenie przywierania zanieczyszczeń, oznacza zmniejszenie ilości użytkowanych detergentów. Jest korzystne dla zdrowia, środowiska, a także domowego budżetu.
Zachęcamy do zakupu tej wyjątkowej i trwałej umywalki ceramicznej. Korek click-clack nie jest wliczony w cenę.
Umywalka objęta jest 10-letnią gwarancją producenta.
Dane techniczne
| Materiał umywalki | Umywalka ceramiczna |
| Kolor umywalki | Biały |
| Szerokość umywalki | 47,5 cm |
| Głębokość umywalki | 47,5 cm |
| Wysokość umywalki (części widocznej, ponad szafką) | 12,5 cm |
| Głębokość misy umywalki | 9,6 cm |
| Kształt umywalki | Okrągła |
| Komory umywalki | Jednokomorowa |
| Otwór na baterię | Nie |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.