Wyszukiwarka
Zaloguj się
Umywalka dolomitowa LUCY-1200D podwójna biała
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Umywalka dolomitowa LUCY-1200D podwójna biała
Umywalka nablatowa / naszafkowa. Umywalka posiada otwory na baterie.
Dane techniczne
| Materiał umywalki | Umywalka dolomitowa |
| Kolor umywalki | Biały |
| Szerokość umywalki | 120 cm |
| Głębokość umywalki | 48 cm |
| Wysokość umywalki (części widocznej, ponad szafką) | 4 cm |
| Głębokość misy umywalki | 12 cm |
| Wymiary wewnętrzne misy | 60 x 32 cm |
| Kształt umywalki | Prostokątna |
| Komory umywalki | Dwukomorowa |
| Otwór na baterię | Tak |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.