Wyszukiwarka
Zaloguj się
Umywalka dolomitowa MAGNI 560C
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Umywalka dolomitowa MAGNI 560C biała
Biała, owalna umywalka dolomitowa MAGNI 560C bez otworu na baterię. Umywalka nablatowa.
Dane techniczne
| Materiał umywalki | Umywalka dolomitowa |
| Kolor umywalki | Biały |
| Szerokość umywalki | 56 cm |
| Głębokość umywalki | 36 cm |
| Wysokość umywalki (części widocznej, ponad szafką) | 7 cm |
| Głębokość misy umywalki | 13,5 cm |
| Kształt umywalki | Owalna |
| Komory umywalki | Jednokomorowa |
| Otwór na baterię | Nie |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.