Wyszukiwarka
Zaloguj się
Umywalka dolomitowa okrągła LENA-460 czarny mat
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Czarna okrągła umywalka dolomitowa LENA-460
Umywalka okrągła LENA-460 w czarnym kolorze to nablatowa umywalka dolomitowa o średnicy 46 cm. Określana przed producenta jako matowa, jednak w rzeczywistości to "półmat", delikatnie odbija światło. Umywalka ta posiada otwór na baterię oraz wbudowany przelew.
Umywalki nablatowe LENA-460 znajdziemy również w kolekcji mebli łazienkowych Cortez.
Dane techniczne
| Materiał umywalki | Umywalka dolomitowa |
| Kolor umywalki | Czarny mat |
| Szerokość umywalki | 46 cm |
| Głębokość umywalki | 46 cm |
| Wysokość umywalki (części widocznej, ponad szafką) | 13,5 cm |
| Głębokość misy umywalki | 10,3 cm |
| Wymiary wewnętrzne misy | 37,3 x 29,3 cm |
| Kształt umywalki | Okrągła |
| Komory umywalki | Jednokomorowa |
| Otwór na baterię | Tak |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.