Wyszukiwarka
Zaloguj się
Umywalka dolomitowa RENA-400 biała
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Umywalka dolomitowa RENA-400 biała
Biała umywalka dolomitowa RENA-400. Umywalka nablatowa / naszafkowa. Umywalka posiada otwór na baterię.
Dane techniczne
| Materiał umywalki | Umywalka dolomitowa |
| Kolor umywalki | Biały |
| Szerokość umywalki | 40 cm |
| Głębokość umywalki | 22 cm |
| Wysokość umywalki (części widocznej, ponad szafką) | 6 cm |
| Głębokość misy umywalki | 6,5 cm |
| Kształt umywalki | Prostokątna |
| Komory umywalki | Jednokomorowa |
| Otwór na baterię | Tak |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.