Wyszukiwarka
Zaloguj się
Umywalka dolomitowa ROUND-600C biała
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Umywalka dolomitowa ROUND-600C biała
Owalna umywalka dolomitowa ROUND-600C w białym kolorze. Umywalka posiada otwór na baterię.
Dane techniczne
| Materiał umywalki | Umywalka dolomitowa |
| Kolor umywalki | Biały |
| Szerokość umywalki | 60 cm |
| Głębokość umywalki | 38 cm |
| Wysokość umywalki (części widocznej, ponad szafką) | 7,8 cm |
| Głębokość misy umywalki | 8 cm |
| Kształt umywalki | Owalna |
| Komory umywalki | Jednokomorowa |
| Otwór na baterię | Tak |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.