Wyszukiwarka
Zaloguj się
Lustro łazienkowe białe 100x80cm FINEA
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Lustro łazienkowe białe 100x80cm FINEA
FNA-B6-L100/80
Lustro łazienkowe w białym kolorze z serii FINEA.
Szerokość lustra: 100cm
Wysokość lustra: 80cm
Polski producent
Meble łazienkowe z serii FINEA marki GANTE produkowane są w Polsce. Wysoka jakość, bogate wzornictwo, precyzja wykonania, niezwykłe i funkcjonalne rozwiązania estetyczne oraz maksymalna użyteczność to znaki szczególne tych produktów.
Dane techniczne
| Kategoria | Lustra |
| Szerokość lustra | 100 cm |
| Wysokość lustra | 80 cm |
| Grubość lustra (z ramą) | 1,7 cm |
| Grubość lustra (szkła) | 3 mm |
| Szerokość ramy lustra | 6 cm |
| Kolor ramy lustra | Biały mat |
| Materiał ramy lustra | MDF pokryty wilgocioodporną folią meblową |
| Kształt lustra | Prostokątne |
| Faza | Brak |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.