Wyszukiwarka
Zaloguj się
Lustro łazienkowe okrągłe białe 70cm FINEA
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Lustro łazienkowe okrągłe białe 70cm FINEA
FNA-B6-LO70
Lustro łazienkowe okrągłe w białym kolorze z serii FINEA.
Średnica lustra: 70cm
Polski producent
Meble łazienkowe z serii FINEA marki GANTE produkowane są w Polsce. Wysoka jakość, bogate wzornictwo, precyzja wykonania, niezwykłe i funkcjonalne rozwiązania estetyczne oraz maksymalna użyteczność to znaki szczególne tych produktów.
Dane techniczne
| Kategoria | Lustra |
| Szerokość lustra | 70 cm |
| Wysokość lustra | 70 cm |
| Grubość lustra (z ramą) | 1,7 cm |
| Grubość lustra (szkła) | 3 mm |
| Szerokość ramy lustra | 6 cm |
| Kolor ramy lustra | Biały mat |
| Materiał ramy lustra | MDF pokryty wilgocioodporną folią meblową |
| Kształt lustra | Okrągłe |
| Faza | Brak |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.