Wyszukiwarka
Zaloguj się
Lustro łazienkowe orzech 90x80 cm FOKUS NEW [PRODUKT NIEDOSTĘPNY]
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Lustro łazienkowe orzech 90 x 80 cm FOKUS NEW
FKSN-OR-L90/80
Lustro łazienkowe o szerokości 90 cm i wysokości 80 cm. Lustro po bokach posiada płyty MDF wykończone najwyższej jakości folią meblową w kolorze orzechu. To lustro to nie tylko praktyczny element wyposażenia łazienki, ale również designerski dodatek, który wnosi do przestrzeni oryginalny i estetyczny akcent. Orzechowa wstawka nadaje mu ciepła i przytulności, tworząc harmonijne otoczenie w łazience.
Lustro to idealnie pasuje do mebli z serii Fokus New orzech oraz Victa Lamello orzech.
Lustro odporne na wilgoć
Boki lustra wykonane są z płyty MDF pokrytej wysokogatunkową folią meblową, która zabezpiecza powierzchnię płyty przed bezpośrednim działaniem wilgoci, a tym samym zapobiega puchnięciu. Wszystkie krawędzie zewnętrzne boków lustra pokryte są jednolitą i trwałą powłoką folii, która uniemożliwia przenikanie wilgoci w strukturę płyty MDF. Dzięki zastosowaniu folii meblowej i przy założeniu, że montaż i użytkowanie produktu będzie zgodne z zaleceniami, nasze lustro posłuży przez długie lata.
Wysyłka prosto od producenta
Sklep internetowy wygodnalazienka.pl jest bliskim partnerem handlowym producenta mebli łazienkowych Gante, dzięki czemu kupując meble u nas, masz pewność, że zostaną one wysłane prosto od producenta i przede wszystkim w cenach takich samych jak u producenta. Meble sprzedawane przez nas objęte są pełną, 2-letnią gwarancją producenta, a także wsparciem pogwarancyjnym.
Dane techniczne
| Kategoria | Lustra |
| Szerokość lustra | 90 cm |
| Wysokość lustra | 80 cm |
| Grubość lustra (z ramą) | 1,7 cm |
| Grubość lustra (szkła) | 3 mm |
| Szerokość ramy lustra | 6 cm |
| Kolor ramy lustra | Orzech |
| Materiał ramy lustra | MDF pokryty wilgocioodporną folią meblową |
| Kształt lustra | Prostokątne |
| Faza | Brak |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.