Wyszukiwarka
Zaloguj się
Lustro łazienkowe szare 90x80 cm FOKUS NEW [PRODUKT NIEDOSTĘPNY]
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Lustro łazienkowe szare 90x80 cm FOKUS NEW
FKSN-S3-L90/80
Lustro 80x90 cm z płytami po bokach w grafitowym kolorze wykonane na wysoki połysk.
Lustro pasuje do mebli z serii FOKUS NEW szare.
Dane techniczne
| Kategoria | Lustra |
| Szerokość lustra | 90 cm |
| Wysokość lustra | 80 cm |
| Grubość lustra (z ramą) | 1,7 cm |
| Grubość lustra (szkła) | 3 mm |
| Szerokość ramy lustra | 6 cm |
| Kolor ramy lustra | Szary połysk |
| Materiał ramy lustra | MDF pokryty wilgocioodporną folią meblową |
| Kształt lustra | Prostokątne |
| Faza | Brak |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.