Wyszukiwarka
Zaloguj się
Szafka łazienkowa Libra 120 cm antracytowa z dwiema umywalkami Stripes
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Podwójna szafka łazienkowa Libra 120 cm w kolorze antracytowym
Szafka łazienkowa Libra o szerokości 120 cm w eleganckim antracytowym kolorze to idealne rozwiązanie do przestronnych łazienek. Dzięki dwóm umywalkom oraz czterem pojemnym szufladom zapewnia wygodną przestrzeń do codziennego użytkowania przez dwie osoby. Bryłę mebla wyróżnia wydłużony blat oraz dolny wieniec z zaokrąglonymi krawędziami, które wystają poza obrys mebla o 2,2 cm. Fronty zdobią poziome frezy w formie poprzecznych lameli, które nadają całości elegancki i nowoczesny charakter. Cztery pojemne szuflady wyposażone są w system cichego domyku, a ich wnętrza wykonano w eleganckim kolorze antracytowym. Prowadnice posiadają szklane boki z przyciemnianego szkła, które podkreślają wysoką jakość mebla. Nowoczesny wygląd uzupełniają czarne uchwyty krawędziowe.
Szafka odporna na wilgoć
Szafka wykonana jest z płyty MDF pokrytej wysokogatunkową folią meblową, która zabezpiecza powierzchnię mebla przed bezpośrednim działaniem wilgoci, a tym samym zapobiega puchnięciu korpusów i frontów. Wszystkie krawędzie zewnętrzne boków korpusu i frontów pokryte są jednolitą i trwałą powłoką folii, która uniemożliwia przenikanie wilgoci w strukturę płyty MDF. Dzięki zastosowaniu folii meblowej i przy założeniu, że montaż i użytkowanie produktu będzie zgodne z zaleceniami, nasze szafki łazienkowe posłużą przez długie lata.
Dwie ceramiczne umywalki Stripes
Szafka wyposażona jest w dwie umywalki ceramiczne Stripes w białym połysku, które idealnie wpisują się w nowoczesny charakter kolekcji. Subtelne poziome paski nawiązują do designu szafki, a wysokiej jakości ceramika gwarantuje trwałość i odporność na codzienne użytkowanie. Umywalki posiadają powłokę ochronną ułatwiającą utrzymanie czystości, która ogranicza osadzanie się kamienia. Umywalki Stripes objęte są 10-letnią gwarancją producenta.
Cały zestaw ma 120 cm szerokości, 65 cm wysokości (łącznie z umywalką) i 46 cm głębokości licząc z blatem i cokołem, które wystają 22 mm od frontu mebla.
Zestaw z czarną umywalką
Istnieje możliwość zamiany umywalek na czarne modele Stripes w połysku (za dopłatą):
https://wygodnalazienka.pl/umywalka-ceramiczna-stripes-czarna-1932
Zakup szafki bez umywalki
Istnieje możliwość zamówienia szafki bez umywalki. W tym celu zapraszamy do kontaktu na adres mailowy.
Aby umożliwić Klientom zastosowanie innej umywalki do naszej szafki, blaty łazienkowe sprzedawane są bez otworu na umywalkę. Jeśli masz już swoją umywalkę i chcesz ją zamontować na szafce z naszej oferty - wystarczy, że kupisz oferowany zestaw bez umywalki i przygotujesz w blacie otwór dostosowany do wybranej umywalki.
Syfony w zestawie
W zestawie znajdują się również oszczędzające miejsce tylne syfony, dzięki którym górne szuflady pozostają w pełni funkcjonalne i nie wymagają wycięć pod instalację.
Meble zmontowane
Wszystkie oferowane przez nas meble do łazienki wysyłamy już zmontowane i wstępnie wyregulowane - gotowe do montażu. Dzięki temu nie musisz tracić czasu na skręcanie mebli ani pieniędzy na zlecenie tego zadania komuś innemu. Pozostaje jedynie przykręcić szafkę do ściany za pomocą dołączonych kołków montażowych, zamontować syfon do umywalki oraz uszczelnić silikonem sanitarnym krawędzie styku szafki z umywalką oraz umywalki ze ścianą. W przypadku szafek z blatami, należy dodatkowo wyciąć w blacie otwór pod umywalkę. Specyfikację otworu do wycięcia pod umywalkę z tego zestawu znajdziesz w galerii produktu. W przypadku zastosowania innej umywalki - wielkość i umiejscowienie otworu należy zwymiarować samodzielnie.
Wysyłka prosto od producenta
Sklep internetowy wygodnalazienka.pl jest bliskim partnerem handlowym producenta mebli łazienkowych Gante, dzięki czemu kupując meble u nas, masz pewność, że zostaną one wysłane prosto od producenta i przede wszystkim w cenach takich samych jak u producenta. Meble sprzedawane przez nas objęte są pełną, 2-letnią gwarancją producenta, a także wsparciem pogwarancyjnym.
Dane techniczne
| Kategoria | Szafki z umywalkami 120 cm |
| Kolor mebla | Antracytowy |
| Kolor frontów | Antracytowy |
| Szerokość mebla (bez blatu i umywalki) | 120 cm |
| Wysokość mebla (bez blatu i umywalki) | 50 cm |
| Głębokość mebla (bez blatu, umywalki i uchwytów) | 46 cm |
| Szerokość blatu | 120 cm |
| Głębokość blatu | 46 cm |
| Grubość blatu | 1,8 cm |
| Liczba szuflad | 2 szuflady |
| Liczba półek | Brak półek |
| Sposób otwierania | Uchwyt krawędziowy |
| Cichy domyk | Tak |
| Informacje dodatkowe | Wnętrze antracytowe, szklane boki szuflad |
| Materiał umywalki | Umywalka ceramiczna |
| Kolor umywalki | Biały |
| Szerokość umywalki | 38,5 cm |
| Głębokość umywalki | 38,5 cm |
| Wysokość umywalki (części widocznej, ponad szafką) | 15 cm |
| Głębokość misy umywalki | 13 cm |
| Kształt umywalki | Okrągła |
| Komory umywalki | Dwukomorowa |
| Otwór na baterię | Nie |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.