Wyszukiwarka
Zaloguj się
Szafka łazienkowa Libra 100 cm biała z umywalką Stripes
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Szafka łazienkowa 100 cm Libra biała matowa
Szafka łazienkowa Libra o szerokości 100 cm w wykończeniu biały mat to doskonałe połączenie minimalistycznego designu oraz funkcjonalnych rozwiązań, które ułatwiają codzienne korzystanie z łazienki. Bryła mebla wyróżnia się wydłużonym blatem oraz dolnym wieńcem z zaokrąglonymi krawędziami, które wystają po 2,2 cm z każdej strony mebla oraz od frontu. Ten charakterystyczny element nadaje całości eleganckiej lekkości. Fronty zdobią poziome frezy w formie poprzecznych lameli, które subtelnie dekorują powierzchnię i podkreślają nowoczesny charakter kolekcji. Szafka wyposażona jest w dwie pojemne szuflady z systemem cichego domyku, które zapewniają wygodne przechowywanie kosmetyków oraz akcesoriów łazienkowych. Wnętrza szuflad wykonano w eleganckim kolorze antracytowym, natomiast prowadnice posiadają szklane boki z przyciemnianego szkła. Nowoczesny wygląd mebla podkreślają czarne uchwyty krawędziowe, które kontrastują z białym wykończeniem frontów.
Szafka odporna na wilgoć
Szafka wykonana jest z płyty MDF pokrytej wysokogatunkową folią meblową, która zabezpiecza powierzchnię mebla przed bezpośrednim działaniem wilgoci, a tym samym zapobiega puchnięciu korpusów i frontów. Wszystkie krawędzie zewnętrzne boków korpusu i frontów pokryte są jednolitą i trwałą powłoką folii, która uniemożliwia przenikanie wilgoci w strukturę płyty MDF. Dzięki zastosowaniu folii meblowej i przy założeniu, że montaż i użytkowanie produktu będzie zgodne z zaleceniami, nasze szafki łazienkowe posłużą przez długie lata.
Umywalka ceramiczna Stripes - eleganckie dopełnienie mebla
Szafka Libra 100 cm wyposażona jest w dopasowaną umywalkę ceramiczną Stripes w białym połysku, która idealnie wpisuje się w estetykę kolekcji. Jej elegancka forma została wzbogacona o subtelne poziome zdobienia, które dodają umywalce charakteru i perfekcyjnie współgrają z frontami szafek z kolekcji Libra. Wysokiej jakości ceramika sanitarna zapewnia trwałość oraz odporność na codzienne użytkowanie. Umywalka posiada powłokę ochronną, która ogranicza osadzanie się kamienia i ułatwia utrzymanie jej w czystości. Umywalka objęta jest 10-letnią gwarancją producenta.
Cały zestaw ma 100 cm szerokości, 65 cm wysokości (łącznie z umywalką) i 46 cm głębokości licząc z blatem i cokołem, które wystają 22 mm od frontu mebla.
Zestaw z czarną umywalką
Istnieje możliwość zamiany umywalki na czarną wersję Stripes w połysku (za dopłatą):
https://wygodnalazienka.pl/umywalka-ceramiczna-stripes-czarna-1932
Zakup szafki bez umywalki
Istnieje możliwość zamówienia szafki bez umywalki. W tym celu zapraszamy do kontaktu na adres mailowy.
Aby umożliwić Klientom zastosowanie innej umywalki do naszej szafki, blaty łazienkowe sprzedawane są bez otworu na umywalkę. Jeśli masz już swoją umywalkę i chcesz ją zamontować na szafce z naszej oferty - wystarczy, że kupisz oferowany zestaw bez umywalki i przygotujesz w blacie otwór dostosowany do wybranej umywalki.
Syfon w zestawie
W zestawie znajdują się również kompaktowy tylny syfon, który zajmuje bardzo mało miejsca i pozwala zachować pełną przestrzeń w górnej szufladzie - bez konieczności wykonywania wycięć pod instalację.
Meble zmontowane
Wszystkie oferowane przez nas meble do łazienki wysyłamy już zmontowane i wstępnie wyregulowane - gotowe do montażu. Dzięki temu nie musisz tracić czasu na skręcanie mebli ani pieniędzy na zlecenie tego zadania komuś innemu. Pozostaje jedynie przykręcić szafkę do ściany za pomocą dołączonych kołków montażowych, zamontować syfon do umywalki oraz uszczelnić silikonem sanitarnym krawędzie styku szafki z umywalką oraz umywalki ze ścianą. W przypadku szafek z blatami, należy dodatkowo wyciąć w blacie otwór pod umywalkę. Specyfikację otworu do wycięcia pod umywalkę z tego zestawu znajdziesz w galerii produktu. W przypadku zastosowania innej umywalki - wielkość i umiejscowienie otworu należy zwymiarować samodzielnie.
Wysyłka prosto od producenta
Sklep internetowy wygodnalazienka.pl jest bliskim partnerem handlowym producenta mebli łazienkowych Gante, dzięki czemu kupując meble u nas, masz pewność, że zostaną one wysłane prosto od producenta i przede wszystkim w cenach takich samych jak u producenta. Meble sprzedawane przez nas objęte są pełną, 2-letnią gwarancją producenta, a także wsparciem pogwarancyjnym.
Dane techniczne
| Kategoria | Szafki z umywalkami 100 cm |
| Kolor mebla | Biały mat |
| Kolor frontów | Biały mat |
| Szerokość mebla (bez blatu i umywalki) | 100 cm |
| Wysokość mebla (bez blatu i umywalki) | 50 cm |
| Głębokość mebla (bez blatu, umywalki i uchwytów) | 46 cm |
| Szerokość blatu | 100 cm |
| Głębokość blatu | 46 cm |
| Grubość blatu | 1,8 cm |
| Liczba szuflad | 2 szuflady |
| Liczba półek | Brak półek |
| Sposób otwierania | Uchwyt krawędziowy |
| Cichy domyk | Tak |
| Informacje dodatkowe | Wnętrze antracytowe, szklane boki szuflad |
| Materiał umywalki | Umywalka ceramiczna |
| Kolor umywalki | Biały |
| Szerokość umywalki | 38,5 cm |
| Głębokość umywalki | 38,5 cm |
| Wysokość umywalki (części widocznej, ponad szafką) | 15 cm |
| Głębokość misy umywalki | 13 cm |
| Kształt umywalki | Okrągła |
| Komory umywalki | Jednokomorowa |
| Otwór na baterię | Nie |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.