Wyszukiwarka
Zaloguj się
Szafka łazienkowa orzech 100 cm OLIMPIA z umywalką [PRODUKT NIEDOSTĘPNY]
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Szafka łazienkowa biała 100 cm OLIMPIA z umywalką
OLP-B-U100 + AREDA-42
Biała lakierowana szafka z blatami i wstawkami w matowym kolorze drewna orzechowego oraz białą ceramiczną nablatową umywalką. Wymiary: 43,5 x 100 x 48 cm. Wykonana została z wysokiej jakości giętego MDF-u, dzięki czemu uzyskaliśmy szafkę o oryginalnych zaokrąglonych frontach. Boki szafki i blat zostały zabezpieczone trwałą i odporną na zabrudzenia folią meblową. Szafka podumywalkowa posiada dwie pojemne półki i szuflady, w których został zamontowany system cichego domykania – w ostatniej fazie zamykania drzwiczki i prowadnice zwalniają, aby bezgłośnie się zamknąć. Umywalka nablatowa, posiada otwór na baterię.
Prezentowana szafka jest już złożona i wstępnie wyregulowana, dostarczona pod wskazany adres jest od razu gotowa do montażu w łazience.
Meble łazienkowe z serii OLIMPIA marki GANTE produkowane są w Polsce. Wysoka jakość, bogate wzornictwo, precyzja wykonania, niezwykłe i funkcjonalne rozwiązania estetyczne oraz maksymalna użyteczność to znaki szczególne tych produktów.
Dane techniczne
| Kategoria | Szafki z umywalkami 100 cm |
| Kolor mebla | Orzech |
| Kolor frontów | Biały połysk |
| Szerokość mebla (bez blatu i umywalki) | 96 cm |
| Wysokość mebla (bez blatu i umywalki) | 40 cm |
| Głębokość mebla (bez blatu, umywalki i uchwytów) | 46 cm |
| Szerokość blatu | 100 cm |
| Głębokość blatu | 48 cm |
| Grubość blatu | 3,2 cm |
| Liczba szuflad | 2 szuflady |
| Liczba półek | 2 półki |
| Sposób otwierania | Uchwyt |
| Cichy domyk | Tak |
| Informacje dodatkowe | Fronty lakierowane |
| Materiał umywalki | Umywalka ceramiczna |
| Kolor umywalki | Biały |
| Szerokość umywalki | 42 cm |
| Głębokość umywalki | 42 cm |
| Wysokość umywalki (części widocznej, ponad szafką) | 14 cm |
| Głębokość misy umywalki | 11,5 cm |
| Kształt umywalki | Okrągła |
| Komory umywalki | Jednokomorowa |
| Otwór na baterię | Tak |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.