Wyszukiwarka
Zaloguj się
Szafka łazienkowa orzech 150 cm OLIMPIA z dwiema umywalkami [PRODUKT NIEDOSTĘPNY]
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Szafka łazienkowa biała 150cm OLIMPIA z dwiema umywalkami
OLP-B-U150 + 2x AREDA-42
Szeroka i długa szafka łazienkowa z dwiema ceramicznymi umywalkami o wymiarach 43,5 x 150 x 48 cm. Fronty szafki są w kolorze białym, wykonane na wysoki połysk, natomiast blaty oraz wstawki w matowym odcieniu orzechowego drewna. Szafka podumywalkowa posiada cztery przestronne i pojemne szuflady i dwie półki. Nietypowe zaokrąglone fronty, powstały dzięki użyciu trwałego i odpornego MDF-u. Boki szafki i blat zostały zabezpieczone wysokiej jakości folią meblową, która chroni przed wilgocią i zanieczyszczeniami. Zamontowane nowoczesne prowadnice oraz zawiasy zostały wyposażone w system cichego domykania – w ostatniej fazie zamykania drzwiczki i szuflady zwalniają, aby bezgłośnie się zamknąć. Umywalki nablatowe, posiadają otwór na baterię.
Szafka jest już złożona i wstępnie wyregulowana, dostarczona pod wskazany adres jest od razu gotowa do montażu w łazience.
Meble łazienkowe z serii OLIMPIA marki GANTE produkowane są w Polsce. Wysoka jakość, bogate wzornictwo, precyzja wykonania, niezwykłe i funkcjonalne rozwiązania estetyczne oraz maksymalna użyteczność to znaki szczególne tych produktów.
Dane techniczne
| Kategoria | Szafki z umywalkami 150 cm |
| Kolor mebla | Orzech |
| Kolor frontów | Biały połysk |
| Szerokość mebla (bez blatu i umywalki) | 146 cm |
| Wysokość mebla (bez blatu i umywalki) | 40 cm |
| Głębokość mebla (bez blatu, umywalki i uchwytów) | 46 cm |
| Szerokość blatu | 150 cm |
| Głębokość blatu | 48 cm |
| Grubość blatu | 3,2 cm |
| Liczba szuflad | 4 szuflady |
| Liczba półek | 2 półki |
| Sposób otwierania | Uchwyt |
| Cichy domyk | Tak |
| Informacje dodatkowe | Fronty lakierowane |
| Materiał umywalki | Umywalka ceramiczna |
| Kolor umywalki | Biały |
| Szerokość umywalki | 42 cm |
| Głębokość umywalki | 42 cm |
| Wysokość umywalki (części widocznej, ponad szafką) | 14 cm |
| Głębokość misy umywalki | 11,5 cm |
| Kształt umywalki | Okrągła |
| Komory umywalki | Dwukomorowa |
| Otwór na baterię | Tak |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.