Wyszukiwarka
Zaloguj się
Szafka łazienkowa biała 180 cm z blatem i umywalką FOKUS NEW
Cena regularna:
towar niedostępny
5
Opis
Przedstawiamy szafkę łazienkową z blatem i umywalką, która została wykonana z ogromną starannością oraz precyzją, dzięki czemu jesteśmy pewni, że spełni ona oczekiwania klientów. Wystarczy na nią spojrzeć, by przekonać się, że mebel ten wyróżnia się na tle konkurencji swoim wyjątkowym designem oraz doskonałą estetyką – bez wątpienia trafi w Twój gust! Szafka występuje w uniwersalnym, białym kolorze z wykończeniem połyskującym, przez co idealnie będzie pasowała do każdego stylu dominującego w pomieszczeniu, począwszy od tego klasycznego, aż po nowoczesny. Co więcej, jej cena jest bardzo atrakcyjna, a to wszystko sprawia, że mebel ten powinien znaleźć się na czele Twojej listy zakupowej dot. wyposażenia łazienkowego!
Szafka łazienkowa biała – połączenie nowoczesności z niezawodną klasyką
Oferowana przez nas szafka łazienkowa wchodzi w skład popularnej serii FOKUS NEW, którą pokochało już wielu naszych klientów. Posiada ona dwie pakowne szuflady oraz schowki z drzwiczkami znajdujące się po obu stronach mebla, co sprawia, że będziesz miał wystarczająco dużo miejsca do przechowywania, np. produktów kosmetycznych, ręczników czy innych akcesoriów łazienkowych. Ponadto szafkę wyposażono w system cichego domykania umożliwiający jej niemal bezgłośne zamykanie. Jeśli zaś chodzi o umywalkę, to posiada ona otwór na baterię i ma prostokątny kształt, który już od wielu lat jest jednym z tych najczęściej wybieranych. Proponowane przez nas rozwiązanie stanowi gwarancję trwałości, wysokiej jakości, a także świetnego designu, który łączy w sobie ponadczasową elegancję z nowoczesnym minimalizmem. Poza tym wyposażenie meblowe w kolorze białym jest znakomitą opcją do łazienki o różnych rozmiarach, również tej małej, gdyż za jego sprawą możliwe będzie optyczne powiększenie metrażu.
Oferowane przez nas szafki łazienkowe wyróżnia:
- wyjątkowy design,
- ponadczasowość,
- najlepsza trwałość na rynku.
Meble odporne na wilgoć
Szafka wykonana jest z płyty MDF pokrytej wysokogatunkową folią meblową, która zabezpiecza powierzchnię mebla przed bezpośrednim działaniem wilgoci, a tym samym zapobiega puchnięciu korpusów i frontów. Wszystkie krawędzie zewnętrzne boków korpusu i frontów pokryte są jednolitą i trwałą powłoką folii, która uniemożliwia przenikanie wilgoci w strukturę płyty MDF. Dzięki zastosowaniu folii meblowej i przy założeniu, że montaż i użytkowanie produktu będzie zgodne z zaleceniami, nasze szafki łazienkowe posłużą przez długie lata.
Meble zmontowane
Wszystkie oferowane przez nas meble do łazienki wysyłamy już zmontowane i wstępnie wyregulowane - gotowe do montażu. Dzięki temu nie musisz tracić czasu na skręcanie mebli ani pieniędzy na zlecenie tego zadania komuś innemu. Pozostaje jedynie przykręcić szafkę do ściany za pomocą dołączonych kołków montażowych, zamontować syfon do umywalki oraz uszczelnić silikonem sanitarnym krawędzie styku szafki z umywalką oraz umywalki ze ścianą. W przypadku szafek z blatami, należy dodatkowo wyciąć w blacie otwór pod umywalkę. Specyfikację otworu do wycięcia pod umywalkę z tego zestawu znajdziesz w galerii produktu. W przypadku zastosowania innej umywalki - wielkość i umiejscowienie otworu należy zwymiarować samodzielnie.
Zakup szafki bez umywalki
Istnieje możliwość zamówienia szafki bez umywalki. W tym celu zapraszamy do kontaktu na adres mailowy.
Aby umożliwić Klientom zastosowanie innej umywalki do naszej szafki, blaty łazienkowe sprzedawane są bez otworu na umywalkę. Jeśli masz już swoją umywalkę i chcesz ją zamontować na szafce z naszej oferty - wystarczy, że kupisz oferowany zestaw bez umywalki i przygotujesz w blacie otwór dostosowany do wybranej umywalki.
Wysyłka prosto od producenta
Sklep internetowy wygodnalazienka.pl jest bliskim partnerem handlowym producenta mebli łazienkowych Gante, dzięki czemu kupując meble u nas, masz pewność, że zostaną one wysłane prosto od producenta i przede wszystkim w cenach takich samych jak u producenta. Meble sprzedawane przez nas objęte są pełną, 2-letnią gwarancją producenta, a także wsparciem pogwarancyjnym.
Dane techniczne
| Kategoria | Szafki z umywalkami 180 cm |
| Kolor mebla | Biały połysk |
| Kolor frontów | Biały połysk |
| Szerokość mebla (bez blatu i umywalki) | 180 cm |
| Wysokość mebla (bez blatu i umywalki) | 40 cm |
| Głębokość mebla (bez blatu, umywalki i uchwytów) | 39 cm |
| Szerokość blatu | 180 cm |
| Głębokość blatu | 41 cm |
| Grubość blatu | 2,2 cm |
| Liczba szuflad | 2 szuflady |
| Liczba półek | 2 półki |
| Sposób otwierania | Uchwyt |
| Cichy domyk | Tak |
| Materiał umywalki | Umywalka dolomitowa |
| Kolor umywalki | Biały |
| Szerokość umywalki | 80 cm |
| Głębokość umywalki | 35 cm |
| Wysokość umywalki (części widocznej, ponad szafką) | 5 cm |
| Głębokość misy umywalki | 12 cm |
| Wymiary wewnętrzne misy | 62 x 25 cm |
| Kształt umywalki | Prostokątna |
| Komory umywalki | Jednokomorowa |
| Otwór na baterię | Tak |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.