Wyszukiwarka
Zaloguj się
Szafka łazienkowa czarna 100 cm CASSINI z umywalką
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Szafka łazienkowa czarna 100 cm CASSINI z blatem dąb naturalny i umywalką
Szafka pod umywalkę z grubym blatem CAS-C1-U100/50
Szafka Cassini 100 cm to wisząca szafka łazienkowa w czarnym, matowym kolorze, którą wyróżnia bardzo pojemna szuflada oraz charakterystyczny gruby blat w kolorze naturalnego dębu - aż 11 cm grubości. Blat wykonany jest metodą "skrzyniową" i wykończony laminatem imitującym dąb naturalny. W kolekcji Cassini, zamiast klasycznych uchwytów zastosowano uchwyty żłobione na froncie, które nie tylko wyglądają efektownie i minimalistycznie, ale zapewniają bardzo duży komfort użytkowania. Jak przystało na szafkę tej klasy, prowadnice szuflady wyposażone są w system cichego domykania, który sprawia, że szuflada w ostatniej fazie zamykania zwalnia, aby niemal bezgłośnie się zamknąć.
Umywalka ceramiczna ELEGANCE-60 biała
W zestawie z szafką i blatem otrzymasz białą, ceramiczną umywalkę ELEGANCE-60 w owalnym kształcie. Umywalka posiada standardowy otwór na baterię. Wymiary umywalki to 61 cm szerokości i 46 cm głębokości oraz 12,5 cm wysokości.
Cały zestaw ma 100 cm szerokości, 63,5 cm wysokości (łącznie z umywalką) i 50 cm głębokości.
Meble odporne na wilgoć
Szafka wykonana jest z płyty MDF pokrytej wysokogatunkową folią meblową, która zabezpiecza powierzchnię mebla przed bezpośrednim działaniem wilgoci, a tym samym zapobiega puchnięciu korpusów i frontów. Wszystkie krawędzie zewnętrzne boków korpusu i frontów pokryte są jednolitą i trwałą powłoką folii, która uniemożliwia przenikanie wilgoci w strukturę płyty MDF. Dzięki zastosowaniu folii meblowej i przy założeniu, że montaż i użytkowanie produktu będzie zgodne z zaleceniami, nasze szafki łazienkowe posłużą przez długie lata.
Montaż
Wszystkie oferowane przez nas meble do łazienki wysyłamy już zmontowane i wstępnie wyregulowane - gotowe do montażu. Dzięki temu nie musisz tracić czasu na skręcanie mebli ani pieniędzy na zlecenie tego zadania komuś innemu. Pozostaje jedynie przykręcić szafkę do ściany za pomocą dołączonych kołków montażowych, zamontować syfon do umywalki oraz uszczelnić silikonem sanitarnym krawędzie styku szafki z umywalką oraz umywalki ze ścianą.
Polski producent
Meble łazienkowe z serii Cassini marki Gante produkowane są w Polsce. Wysoka jakość, bogate wzornictwo, precyzja wykonania, niezwykłe i funkcjonalne rozwiązania estetyczne oraz maksymalna użyteczność to znaki szczególne tych produktów.
Zakup szafki bez umywalki
Istnieje możliwość zamówienia szafki bez umywalki. W tym celu zapraszamy do kontaktu na adres mailowy.
Aby umożliwić Klientom zastosowanie innej umywalki do naszej szafki, blaty łazienkowe sprzedawane są bez otworu na umywalkę. Jeśli masz już swoją umywalkę i chcesz ją zamontować na szafce z naszej oferty - wystarczy, że kupisz oferowany zestaw bez umywalki i przygotujesz w blacie otwór dostosowany do wybranej umywalki.
Dane techniczne
| Kategoria | Szafki z umywalkami 100 cm |
| Kolor mebla | Czarny mat |
| Kolor frontów | Czarny mat |
| Szerokość mebla (bez blatu i umywalki) | 100 cm |
| Wysokość mebla (bez blatu i umywalki) | 40 cm |
| Głębokość mebla (bez blatu, umywalki i uchwytów) | 50 cm |
| Szerokość blatu | 100 cm |
| Głębokość blatu | 39 cm |
| Grubość blatu | 11 cm |
| Liczba szuflad | 1 szuflada |
| Liczba półek | Brak półek |
| Sposób otwierania | Bez uchwytu |
| Cichy domyk | Tak |
| Materiał umywalki | Umywalka ceramiczna |
| Kolor umywalki | Biały |
| Szerokość umywalki | 61 cm |
| Głębokość umywalki | 46 cm |
| Wysokość umywalki (części widocznej, ponad szafką) | 12,5 cm |
| Głębokość misy umywalki | 10 cm |
| Wymiary wewnętrzne misy | 52 x 32 cm |
| Kształt umywalki | Owalna |
| Komory umywalki | Jednokomorowa |
| Otwór na baterię | Tak |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.