Wyszukiwarka
Zaloguj się
Szafka łazienkowa czarna 120 cm BRAVIA z umywalką
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Szafka łazienkowa czarna 120 cm BRAVIA z umywalką
Szafka pod umywalkę BRA-C1-U120/39C
Szafka łazienkowa Bravia 120 cm w czarnym kolorze to propozycja skierowana do nieco większych łazienek urządzonych w stylu nowoczesnym oraz glamour. Szafka oferuje nam dwie pojemne szuflady oraz dwie wygodne półki za drzwiczkami, więc jest to mebel, który bez problemu pomieści wszystkie niezbędne akcesoria łazienkowe i sprawi, że w łazience będzie panował ład oraz porządek. W szufladach zostały zamontowane prowadnice z pełnym wysuwem oraz cichym domykaniem, natomiast w drzwiach nowoczesne zawiasy, które również odpowiadają za ciche i delikatne zamykanie drzwiczek. W środkowej części górnej szuflady znajduje się wycięcie na syfon, natomiast dolna szuflada jest w całości do dyspozycji użytkownika. Elementem wyjątkowym w tej szafce pod umywalkę są piękne ryflowane fronty wykonane z hartowanego szkła i zakończone czarnym, eleganckim profilem aluminiowym, który poza walorami estetycznymi ma za zadanie chronić krawędzie przed uszkodzeniami. Dopełnieniem całości są zdobione w ażurową jodełkę, piękne uchwyty krawędziowe w czarnym kolorze, a na życzenie Klienta możemy podmienić uchwyty na złote w tym samym wzorze.
Umywalka dolomitowa SOMA-1200C
Do szafki pod umywalkę dołączona jest idealnie dopasowana umywalka SOMA-1200C w białym, połyskowym kolorze. Wyróżnia się ona wyjątkowo niskim rantem - jedyne 2 cm, dzięki czemu komplet szafki z umywalką prezentuje się bardzo delikatnie i elegancko. Umywalka posiada standardowy otwór na baterię.
Cały zestaw ma 120 cm szerokości, 42 cm wysokości (łącznie z umywalką) i 39 cm głębokości.
Meble odporne na wilgoć
Szafka wykonana jest z płyty MDF pokrytej wysokogatunkową folią meblową, która zabezpiecza powierzchnię mebla przed bezpośrednim działaniem wilgoci, a tym samym zapobiega puchnięciu korpusów i frontów. Wszystkie krawędzie zewnętrzne boków i frontów pokryte są jednolitą i trwałą powłoką folii, która uniemożliwia przenikanie wilgoci w strukturę płyty MDF. Dzięki zastosowaniu folii meblowej i przy założeniu, że montaż i użytkowanie produktu będzie zgodne z zaleceniami, nasze szafki łazienkowe posłużą przez długie lata.
Montaż
Wszystkie oferowane przez nas meble do łazienki wysyłamy już zmontowane i wstępnie wyregulowane - gotowe do montażu. Dzięki temu nie musisz tracić czasu na skręcanie mebli ani pieniędzy na zlecenie tego zadania komuś innemu. Pozostaje jedynie przykręcić szafkę do ściany za pomocą dołączonych kołków montażowych, zamontować syfon do umywalki oraz uszczelnić silikonem sanitarnym krawędzie styku szafki z umywalką oraz umywalki ze ścianą.
Polski producent
Meble łazienkowe z serii Bravia marki Gante produkowane są w Polsce. Wysoka jakość, bogate wzornictwo, precyzja wykonania, niezwykłe i funkcjonalne rozwiązania estetyczne oraz maksymalna użyteczność to znaki szczególne tych produktów.
Zakup szafki bez umywalki
Istnieje możliwość zamówienia szafki bez umywalki - w tym celu zapraszamy do kontaktu na adres mailowy.
Dane techniczne
| Kategoria | Szafki z umywalkami 120 cm |
| Kolor mebla | Czarny mat |
| Kolor frontów | Czarny połysk |
| Szerokość mebla (bez blatu i umywalki) | 120 cm |
| Wysokość mebla (bez blatu i umywalki) | 40 cm |
| Głębokość mebla (bez blatu, umywalki i uchwytów) | 39 cm |
| Liczba szuflad | 2 szuflady |
| Liczba półek | 2 półki |
| Sposób otwierania | Uchwyt krawędziowy |
| Cichy domyk | Tak |
| Materiał umywalki | Umywalka dolomitowa |
| Kolor umywalki | Biały |
| Szerokość umywalki | 120 cm |
| Głębokość umywalki | 39 cm |
| Wysokość umywalki (części widocznej, ponad szafką) | 2 cm |
| Głębokość misy umywalki | 11,7 cm |
| Wymiary wewnętrzne misy | 56 x 24 cm |
| Kształt umywalki | Prostokątna |
| Komory umywalki | Jednokomorowa |
| Otwór na baterię | Tak |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.