Wyszukiwarka
Zaloguj się
Szafka łazienkowa czarna 120 cm VICTA z blatem i umywalką białą
Cena regularna:
towar niedostępny
5
Opis
Szafka łazienkowa czarna 120 cm VICTA z blatem i umywalką białą
VIC-C1-U120/39C + VIC-C1-B120/41 + LIV-600C biała
Szafka łazienkowa w czarnym matowym kolorze i złotymi uchwytami wraz z blatem oraz prostokątną białą dolomitową umywalką z serii VICTA. Szafka posiada dwie szuflady oraz dwoje drzwiczek. Umywalka posiada otwór na baterię.
Szafka wyposażona jest w system cichego domykania, który sprawia, że szuflady oraz drzwiczki w ostatniej fazie zamykania zwalniają, aby niemal bezgłośnie się zamknąć.
Szafka łazienkowa 120 cm w kolorze matowej czerni, przełamanej tylko matem białej dolomitowej umywalki to mebel, który doda uroku każdej aranżacji. Dzięki stosunkowo niskiej konstrukcji bryła wydaje się lekka, choć w praktyce jej pojemność jest naprawdę imponująca. Dodatkowego uroku dodają temu meblowi złote uchwyty na obu szufladach i parze drzwiczek skrywających półki po obu stronach szafki. Takie zagospodarowanie przestrzeni pozwoliło zwiększyć funkcjonalność szafki, a przy tym zapewnia ograniczenie ciężaru spoczywającego na prowadnicach szuflad. Prowadnice te, podobnie jak zawiasy drzwiczek, mają zintegrowane hamulce, więc domkną się praktycznie bezgłośnie, natomiast same folie meblowe użyte do wykończenia powierzchni to materiał najwyższej klasy, odporny na wilgoć i zarysowania.
Meble odporne na wilgoć
Szafka wykonana jest z płyty MDF pokrytej wysokogatunkową folią meblową, która zabezpiecza powierzchnię mebla przed bezpośrednim działaniem wilgoci, a tym samym zapobiega puchnięciu korpusów i frontów. Wszystkie krawędzie zewnętrzne boków korpusu i frontów pokryte są jednolitą i trwałą powłoką folii, która uniemożliwia przenikanie wilgoci w strukturę płyty MDF. Dzięki zastosowaniu folii meblowej i przy założeniu, że montaż i użytkowanie produktu będzie zgodne z zaleceniami, nasze szafki łazienkowe posłużą przez długie lata.
Meble zmontowane
Wszystkie oferowane przez nas meble do łazienki wysyłamy już zmontowane i wstępnie wyregulowane - gotowe do montażu. Dzięki temu nie musisz tracić czasu na skręcanie mebli ani pieniędzy na zlecenie tego zadania komuś innemu. Pozostaje jedynie przykręcić szafkę do ściany za pomocą dołączonych kołków montażowych, zamontować syfon do umywalki oraz uszczelnić silikonem sanitarnym krawędzie styku szafki z umywalką oraz umywalki ze ścianą. W przypadku szafek z blatami, należy dodatkowo wyciąć w blacie otwór pod umywalkę. Specyfikację otworu do wycięcia pod umywalkę z tego zestawu znajdziesz w galerii produktu. W przypadku zastosowania innej umywalki - wielkość i umiejscowienie otworu należy zwymiarować samodzielnie.
Zakup szafki bez umywalki
Istnieje możliwość zamówienia szafki bez umywalki. W tym celu zapraszamy do kontaktu na adres mailowy.
Aby umożliwić Klientom zastosowanie innej umywalki do naszej szafki, blaty łazienkowe sprzedawane są bez otworu na umywalkę. Jeśli masz już swoją umywalkę i chcesz ją zamontować na szafce z naszej oferty - wystarczy, że kupisz oferowany zestaw bez umywalki i przygotujesz w blacie otwór dostosowany do wybranej umywalki.
Wysyłka prosto od producenta
Sklep internetowy wygodnalazienka.pl jest bliskim partnerem handlowym producenta mebli łazienkowych Gante, dzięki czemu kupując meble u nas, masz pewność, że zostaną one wysłane prosto od producenta i przede wszystkim w cenach takich samych jak u producenta. Meble sprzedawane przez nas objęte są pełną, 2-letnią gwarancją producenta, a także wsparciem pogwarancyjnym.
Dane techniczne
| Kategoria | Szafki z umywalkami 120 cm |
| Kolor mebla | Czarny mat |
| Kolor frontów | Czarny mat |
| Szerokość mebla (bez blatu i umywalki) | 120 cm |
| Wysokość mebla (bez blatu i umywalki) | 40 cm |
| Głębokość mebla (bez blatu, umywalki i uchwytów) | 39 cm |
| Szerokość blatu | 120 cm |
| Głębokość blatu | 39,8 cm |
| Grubość blatu | 2,2 cm |
| Liczba szuflad | 2 szuflady |
| Liczba półek | 2 półki |
| Sposób otwierania | Uchwyt krawędziowy |
| Cichy domyk | Tak |
| Materiał umywalki | Umywalka dolomitowa |
| Kolor umywalki | Biały |
| Szerokość umywalki | 60 cm |
| Głębokość umywalki | 35 cm |
| Wysokość umywalki (części widocznej, ponad szafką) | 5 cm |
| Głębokość misy umywalki | 12 cm |
| Wymiary wewnętrzne misy | 58 x 25 cm |
| Kształt umywalki | Prostokątna |
| Komory umywalki | Jednokomorowa |
| Otwór na baterię | Tak |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.