Wyszukiwarka
Zaloguj się
Szafka łazienkowa czarna 160 cm FOKUS NEW z blatem i dwiema umywalkami
Cena regularna:
towar niedostępny
5
Opis
Szafka łazienkowa czarna 160cm FOKUS NEW z blatem i dwiema umywalkami
FKSN-C-U160/39/4 + FKSN-C-B160/41/2 + 2x LIV-600C
Czarna szafka podumywalkowa w połyskowym czarnym kolorze wraz z dwiema dolomitowymi umywalkami z serii Fokus New. Prosta klasyczna budowa sprawiła, że jest to mebel, który idealnie dopasuje się do każdego aranżowanego miejsca, a intensywny czarny kolor doda każdej łazience niepowtarzalnego i wyrazistego charakteru. Front szafki został ozdobiony bardzo nowoczesnymi, a zarazem eleganckimi uchwytami, dzięki czemu całościowo regał prezentuje się bardzo stylowo.
Szafka wyposażona jest w cztery głębokie i pakowne szuflady. Komfort użytkowania został podniesiony dzięki zastosowaniu nowoczesnego systemu cichego domykania – szuflada i drzwiczki w ostatniej fazie domykania zwalniają i zamykają się niemal bezgłośnie. Wykonana jest z trwałej płyty MDF pokrytej wysokogatunkową folią meblową, która wykazuje się wysoką odpornością na działanie wilgoci, a także nadaje szafce elegancką połyskową powierzchnię. Do szafki dołączone są dwie nablatowe umywalki, które dają możliwość korzystania z łazienki w jednym czasie przez dwie osoby. Umywalki posiadają standardowe otwory na baterię. Odpowiednio zamontowane i zabezpieczone silikonem zachowają swoje walory estetyczne i funkcjonalne przez długi okres użytkowania.
Meble odporne na wilgoć
Szafka wykonana jest z płyty MDF pokrytej wysokogatunkową folią meblową, która zabezpiecza powierzchnię mebla przed bezpośrednim działaniem wilgoci, a tym samym zapobiega puchnięciu korpusów i frontów. Wszystkie krawędzie zewnętrzne boków korpusu i frontów pokryte są jednolitą i trwałą powłoką folii, która uniemożliwia przenikanie wilgoci w strukturę płyty MDF. Dzięki zastosowaniu folii meblowej i przy założeniu, że montaż i użytkowanie produktu będzie zgodne z zaleceniami, nasze szafki łazienkowe posłużą przez długie lata.
Meble zmontowane
Wszystkie oferowane przez nas meble do łazienki wysyłamy już zmontowane i wstępnie wyregulowane - gotowe do montażu. Dzięki temu nie musisz tracić czasu na skręcanie mebli ani pieniędzy na zlecenie tego zadania komuś innemu. Pozostaje jedynie przykręcić szafkę do ściany za pomocą dołączonych kołków montażowych, zamontować syfon do umywalki oraz uszczelnić silikonem sanitarnym krawędzie styku szafki z umywalką oraz umywalki ze ścianą. W przypadku szafek z blatami, należy dodatkowo wyciąć w blacie otwór pod umywalkę. Specyfikację otworu do wycięcia pod umywalkę z tego zestawu znajdziesz w galerii produktu. W przypadku zastosowania innej umywalki - wielkość i umiejscowienie otworu należy zwymiarować samodzielnie.
Zakup szafki bez umywalki
Istnieje możliwość zamówienia szafki bez umywalki. W tym celu zapraszamy do kontaktu na adres mailowy.
Aby umożliwić Klientom zastosowanie innej umywalki do naszej szafki, blaty łazienkowe sprzedawane są bez otworu na umywalkę. Jeśli masz już swoją umywalkę i chcesz ją zamontować na szafce z naszej oferty - wystarczy, że kupisz oferowany zestaw bez umywalki i przygotujesz w blacie otwór dostosowany do wybranej umywalki.
Wysyłka prosto od producenta
Sklep internetowy wygodnalazienka.pl jest bliskim partnerem handlowym producenta mebli łazienkowych Gante, dzięki czemu kupując meble u nas, masz pewność, że zostaną one wysłane prosto od producenta i przede wszystkim w cenach takich samych jak u producenta. Meble sprzedawane przez nas objęte są pełną, 2-letnią gwarancją producenta, a także wsparciem pogwarancyjnym.
Dane techniczne
| Kategoria | Szafki z umywalkami 160 cm |
| Kolor mebla | Czarny połysk |
| Kolor frontów | Czarny połysk |
| Szerokość mebla (bez blatu i umywalki) | 160 cm |
| Wysokość mebla (bez blatu i umywalki) | 40 cm |
| Głębokość mebla (bez blatu, umywalki i uchwytów) | 39 cm |
| Szerokość blatu | 160 cm |
| Głębokość blatu | 41 cm |
| Grubość blatu | 2,2 cm |
| Liczba szuflad | 4 szuflady |
| Liczba półek | Brak półek |
| Sposób otwierania | Uchwyt |
| Cichy domyk | Tak |
| Materiał umywalki | Umywalka dolomitowa |
| Kolor umywalki | Biały |
| Szerokość umywalki | 60 cm |
| Głębokość umywalki | 35 cm |
| Wysokość umywalki (części widocznej, ponad szafką) | 5 cm |
| Głębokość misy umywalki | 12 cm |
| Wymiary wewnętrzne misy | 58 x 25 cm |
| Kształt umywalki | Prostokątna |
| Komory umywalki | Dwukomorowa |
| Otwór na baterię | Tak |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.