Wyszukiwarka
Zaloguj się
Szafka łazienkowa czarna 160 cm FOKUS NEW z umywalką podwójną
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Szafka łazienkowa czarna 160cm FOKUS NEW z umywalką podwójną
FKSN-C-U160/50/4 + NELA-1600D
Elegancka szafka łazienkowa w czarnym połyskowym kolorze wraz z białą dwukomorową umywalką z serii Fokus New. Wymiary szafki: 40 x 160 x 50 cm, wymiary umywalki: 10 x 160 x 50 cm. Szafka o prostokątnej budowie z masywnymi chromowanymi uchwytami oraz nienarzucającym się dekorem to idealna propozycja dla minimalistycznych wnętrz, którym nada nowoczesnego charakteru.
Szafka posiada cztery pakowne szuflady z nowoczesnymi prowadnicami wyposażonymi w system cichego domykania. Przy lekkim pchnięciu frontów szuflady zamykają się płynnie i niemal bezgłośnie. Konstrukcja szafki powstała z wysokiej jakości MDF-u, który dodatkowo został pokryty nowoczesną folią meblową, odporną na bezpośrednie działanie wilgoci oraz nadającą elegancką połyskową powierzchnię. Prezentowana umywalka została wykonana z dolomitu, który charakteryzuje się łatwością w utrzymaniu czystości oraz odpornością na zmienną temperaturę w pokojach łazienkowych. Została precyzyjnie dopasowana do kształtu szafki, dzięki czemu linie umywalki idealnie pokrywają się z krawędziami szafki, tworząc jednolitą oraz spójną całość. Dokładnie zamontowana i zabezpieczona silikonem zachowa swoje walory estetyczne oraz funkcjonalne przez dowolnie długi czas użytkowania.
Wszystkie nasze meble są już zmontowane i wstępnie wyregulowane, dzięki czemu klient nie traci czasu na ich skręcanie, meble dostarczone pod wskazany adres są od razu gotowe do zawieszenia lub ustawienia w łazience.
Gwarancja: 2 lata
Dane techniczne
| Kategoria | Szafki z umywalkami 160 cm |
| Kolor mebla | Czarny połysk |
| Kolor frontów | Czarny połysk |
| Szerokość mebla (bez blatu i umywalki) | 160 cm |
| Wysokość mebla (bez blatu i umywalki) | 40 cm |
| Głębokość mebla (bez blatu, umywalki i uchwytów) | 50 cm |
| Liczba szuflad | 4 szuflady |
| Liczba półek | Brak półek |
| Sposób otwierania | Uchwyt |
| Cichy domyk | Tak |
| Materiał umywalki | Umywalka dolomitowa |
| Kolor umywalki | Biały |
| Szerokość umywalki | 160 cm |
| Głębokość umywalki | 50 cm |
| Wysokość umywalki (części widocznej, ponad szafką) | 10 cm |
| Głębokość misy umywalki | 13 cm |
| Wymiary wewnętrzne misy | 55 x 34 cm |
| Kształt umywalki | Prostokątna |
| Komory umywalki | Dwukomorowa |
| Otwór na baterię | Tak |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.