Wyszukiwarka
Zaloguj się
Szafka łazienkowa czarna 60cm VICTA z umywalką
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Szafka łazienkowa czarna 60cm VICTA z umywalką
VIC-C1-U60/39/2 + SOMA-600
Szafka łazienkowa w czarnym matowym kolorze i złotymi uchwytami wraz z prostokątną białą dolomitową umywalką z serii VICTA. Umywalka posiada otwór na baterię.
Szafka wyposażona jest w system cichego domykania, który sprawia, że szuflady w ostatniej fazie zamykania zwalniają, aby niemal bezgłośnie się zamknąć.
Nowoczesne wnętrza muszą zaskakiwać designem i można ten cel osiągnąć na przykład czarną, matową szafką łazienkową Victa o szerokości 60 cm z dodatkowo kontrastującą z nią białą umywalką zastępującą cały blat meblowy. Głęboką czerń frontu przełamują dodatkowo złote uchwyty zamocowane na obu szufladach. Jest to świetne połączenie, które doskonale licuje z innowacyjnymi stylami wnętrzarskimi, przy czym sama bryła zachowała klasyczny, prosty kształt, dzięki czemu mimo niewielkich wymiarów jest to bardzo pakowana i wszechstronna szafka. Szuflady są trwałe i mają dużą wytrzymałość, poruszają się natomiast niemal bez oporu na doskonałych prowadnicach z cichym domykaniem.
Meble łazienkowe z serii VICTA marki GANTE produkowane są w Polsce. Wysoka jakość, bogate wzornictwo, precyzja wykonania, niezwykłe i funkcjonalne rozwiązania estetyczne oraz maksymalna użyteczność to znaki szczególne tych produktów.
Dane techniczne
| Kategoria | Szafki z umywalkami 60 cm |
| Kolor mebla | Czarny mat |
| Kolor frontów | Czarny mat |
| Szerokość mebla (bez blatu i umywalki) | 60 cm |
| Wysokość mebla (bez blatu i umywalki) | 40 cm |
| Głębokość mebla (bez blatu, umywalki i uchwytów) | 39 cm |
| Liczba szuflad | 2 szuflady |
| Liczba półek | Brak półek |
| Sposób otwierania | Uchwyt krawędziowy |
| Cichy domyk | Tak |
| Materiał umywalki | Umywalka dolomitowa |
| Kolor umywalki | Biały |
| Szerokość umywalki | 60 cm |
| Głębokość umywalki | 39 cm |
| Wysokość umywalki (części widocznej, ponad szafką) | 2 cm |
| Głębokość misy umywalki | 12 cm |
| Wymiary wewnętrzne misy | 56 x 24 cm |
| Kształt umywalki | Prostokątna |
| Komory umywalki | Jednokomorowa |
| Otwór na baterię | Tak |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.