Wyszukiwarka
Zaloguj się
Szafka łazienkowa czarna 60cm VICTA z umywalką
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Szafka łazienkowa czarna 60cm VICTA z umywalką
VIC-C1-U60/39/3-72 + SOMA-600
Szafka łazienkowa w czarnym matowym kolorze i złotymi uchwytami wraz z prostokątną białą dolomitową umywalką z serii VICTA. Szafka posiada trzy szuflady. Umywalka posiada otwór na baterię.
Szafka wyposażona jest w system cichego domykania, który sprawia, że szuflady w ostatniej fazie zamykania zwalniają, aby niemal bezgłośnie się zamknąć.
Kompromis między niewielkimi wymiarami a dużą pojemnością można w przypadku szafek łazienkowych osiągnąć dzięki zwiększeniu ich wysokości. Oto szafka do łazienki z serii Victa, która przy zaledwie 60 cm szerokości zapewnia niezrównaną pakowność. Trzy szuflady, w tym jedna wysoka, dają wystarczająco dużo miejsca, żeby schować w nich wszystkie akcesoria i przybory toaletowe. Czarne, matowe wykończenie i duża, biała umywalka dolomitowa zastępująca blat świetnie wyglądają, uzupełnione złotymi, subtelnymi, ale pięknymi uchwytami szuflad. Całość jest wykonana niezwykle precyzyjnie i jak zawsze wyłącznie z doskonałych materiałów, co przekłada się na ponadprzeciętną trwałość.
Meble łazienkowe z serii VICTA marki GANTE produkowane są w Polsce. Wysoka jakość, bogate wzornictwo, precyzja wykonania, niezwykłe i funkcjonalne rozwiązania estetyczne oraz maksymalna użyteczność to znaki szczególne tych produktów.
Dane techniczne
| Kategoria | Szafki z umywalkami 60 cm |
| Kolor mebla | Czarny mat |
| Kolor frontów | Czarny mat |
| Szerokość mebla (bez blatu i umywalki) | 60 cm |
| Wysokość mebla (bez blatu i umywalki) | 72 cm |
| Głębokość mebla (bez blatu, umywalki i uchwytów) | 39 cm |
| Liczba szuflad | 3 szuflady |
| Liczba półek | Brak półek |
| Sposób otwierania | Uchwyt krawędziowy |
| Cichy domyk | Tak |
| Materiał umywalki | Umywalka dolomitowa |
| Kolor umywalki | Biały |
| Szerokość umywalki | 60 cm |
| Głębokość umywalki | 39 cm |
| Wysokość umywalki (części widocznej, ponad szafką) | 2 cm |
| Głębokość misy umywalki | 12 cm |
| Wymiary wewnętrzne misy | 56 x 24 cm |
| Kształt umywalki | Prostokątna |
| Komory umywalki | Jednokomorowa |
| Otwór na baterię | Tak |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.