Wyszukiwarka
Zaloguj się
Szafka łazienkowa czarna 80 cm BRAVIA z umywalką
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Szafka łazienkowa czarna 80 cm BRAVIA z umywalką
Szafka pod umywalkę BRA-C1-U80/39/2
Szafka łazienkowa Bravia 80 cm to mebel, który idealnie wkomponuje się w nowoczesną łazienkę urządzoną w stylu glamour ale i nie tylko. Konstrukcja szafki jest typowa - dwie pakowne szuflady, w których zastosowano prowadnice z pełnym wysuwem oraz systemem cichego domykania, dzięki któremu szuflady zamykają się płynnie, delikatnie i niemal bezgłośnie, co znacznie podnosi komfort użytkowania. Nietypowe jest natomiast wykończenie szafki - czarne, połyskowe fronty wykonane są z hartowanego szkła zdobionego frezami w postaci pionowych ryfli i zakończone eleganckim profilem aluminiowym, chroniącym krawędzie przed uszkodzeniami. Dodatkowo front szafki zdobią czarne jodełkowe uchwyty, które są bardzo praktycznym i stylowym elementem dekoracyjnym.
Umywalka dolomitowa SOMA-800
W komplecie z szafką otrzymasz idealnie dopasowaną do szafki umywalkę SOMA-800 w białym kolorze, którą wyróżnia bardzo niski rant - jedynie 2 cm. Prezentuje się ona na szafce bardzo delikatnie i elegancko. Umywalka posiada standardowy otwór na baterię.
Cały zestaw ma 80 cm szerokości, 42 cm wysokości (łącznie z umywalką) i 39 cm głębokości.
Meble odporne na wilgoć
Szafka wykonana jest z płyty MDF pokrytej wysokogatunkową folią meblową, która zabezpiecza powierzchnię mebla przed bezpośrednim działaniem wilgoci, a tym samym zapobiega puchnięciu korpusów i frontów. Wszystkie krawędzie zewnętrzne boków i frontów pokryte są jednolitą i trwałą powłoką folii, która uniemożliwia przenikanie wilgoci w strukturę płyty MDF. Dzięki zastosowaniu folii meblowej i przy założeniu, że montaż i użytkowanie produktu będzie zgodne z zaleceniami, nasze szafki łazienkowe posłużą przez długie lata.
Montaż
Wszystkie oferowane przez nas meble do łazienki wysyłamy już zmontowane i wstępnie wyregulowane - gotowe do montażu. Dzięki temu nie musisz tracić czasu na skręcanie mebli ani pieniędzy na zlecenie tego zadania komuś innemu. Pozostaje jedynie przykręcić szafkę do ściany za pomocą dołączonych kołków montażowych, zamontować syfon do umywalki oraz uszczelnić silikonem sanitarnym krawędzie styku szafki z umywalką oraz umywalki ze ścianą.
Polski producent
Meble łazienkowe z serii Bravia marki Gante produkowane są w Polsce. Wysoka jakość, bogate wzornictwo, precyzja wykonania, niezwykłe i funkcjonalne rozwiązania estetyczne oraz maksymalna użyteczność to znaki szczególne tych produktów.
Zakup szafki bez umywalki
Istnieje możliwość zamówienia szafki bez umywalki - w tym celu zapraszamy do kontaktu na adres mailowy.
Dane techniczne
| Kategoria | Szafki z umywalkami 80 cm |
| Kolor mebla | Czarny mat |
| Kolor frontów | Czarny połysk |
| Szerokość mebla (bez blatu i umywalki) | 80 cm |
| Wysokość mebla (bez blatu i umywalki) | 40 cm |
| Głębokość mebla (bez blatu, umywalki i uchwytów) | 39 cm |
| Liczba szuflad | 2 szuflady |
| Liczba półek | Brak półek |
| Sposób otwierania | Uchwyt krawędziowy |
| Cichy domyk | Tak |
| Materiał umywalki | Umywalka dolomitowa |
| Kolor umywalki | Biały |
| Szerokość umywalki | 80 cm |
| Głębokość umywalki | 39 cm |
| Wysokość umywalki (części widocznej, ponad szafką) | 2 cm |
| Głębokość misy umywalki | 11,7 cm |
| Wymiary wewnętrzne misy | 54,5 x 24 cm |
| Kształt umywalki | Prostokątna |
| Komory umywalki | Jednokomorowa |
| Otwór na baterię | Tak |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.