Wyszukiwarka
Zaloguj się
Szafka łazienkowa czarna 80 cm GLOW z umywalką BRILO-420 - czarne uchwyty
Cena regularna:
towar niedostępny
4.99
Opis
Szafka łazienkowa glamour czarna 80 cm GLOW z umywalką BRILO-420
Szafka pod umywalkę GLW-C1-U80/48/2 (czarne uchwyty)
Szafka pod umywalkę glamour o szerokości 80 cm z serii Glow w czarnym kolorze i czarnymi uchwytami krawędziowymi. Fronty szuflad wykonane są z hartowanego szkła ozdobnego, z bardzo efektoną strukturą o lekkim połysku, natomiast korpusy są z płyty MDF pokrytej wysokogatunkową folią meblową w czarnym, matowym kolorze. Prowadnice wyposażono w system cichego domykania, który sprawia, że szuflady w ostatniej fazie zamykania zwalniają, aby niemal bezgłośnie się zamknąć.
Umywalka dolomitowa BRILO-420 połysk
W zestawie z szafką otrzymamy piękną, połyskową umywalkę dolomitową BRILO-420, której płaszczyzna mieni się w świetle równie pięknie jak szklanych frontów w szafce. Umywalka nie posiada otworu na baterię i zalecane jest stosowanie baterii ściennej, podtynkowej. Posiadamy w ofercie również umywalkę BRILO-420 matową i jeśli umywalka matowa byłaby bardziej odpowiednia, możemy ją podmienić na życzenie Klienta.
Szafka pod umywalkę ma 80 cm szerokości, 49 cm wysokości (łącznie z blatem) i 48 cm głębokości. Umywalka ma 23,8 cm wysokości i 42 cm średnicy.
Meble odporne na wilgoć
Szafka wykonana jest z płyty MDF pokrytej wysokogatunkową folią meblową, która zabezpiecza powierzchnię mebla przed bezpośrednim działaniem wilgoci, a tym samym zapobiega puchnięciu korpusów i frontów. Wszystkie krawędzie zewnętrzne boków korpusu i frontów pokryte są jednolitą i trwałą powłoką folii, która uniemożliwia przenikanie wilgoci w strukturę płyty MDF. Dzięki zastosowaniu folii meblowej i przy założeniu, że montaż i użytkowanie produktu będzie zgodne z zaleceniami, nasze szafki łazienkowe posłużą przez długie lata.
Meble zmontowane
Wszystkie oferowane przez nas meble do łazienki wysyłamy już zmontowane i wstępnie wyregulowane - gotowe do montażu. Dzięki temu nie musisz tracić czasu na skręcanie mebli ani pieniędzy na zlecenie tego zadania komuś innemu. Pozostaje jedynie przykręcić szafkę do ściany za pomocą dołączonych kołków montażowych, zamontować syfon do umywalki oraz uszczelnić silikonem sanitarnym krawędzie styku szafki z umywalką oraz umywalki ze ścianą. W przypadku szafek z blatami, należy dodatkowo wyciąć w blacie otwór pod umywalkę. Specyfikację otworu do wycięcia pod umywalkę z tego zestawu znajdziesz w galerii produktu. W przypadku zastosowania innej umywalki - wielkość i umiejscowienie otworu należy zwymiarować samodzielnie.
Zakup szafki bez umywalki
Istnieje możliwość zamówienia szafki bez umywalki. W tym celu zapraszamy do kontaktu na adres mailowy.
Aby umożliwić Klientom zastosowanie innej umywalki do naszej szafki, blaty łazienkowe sprzedawane są bez otworu na umywalkę. Jeśli masz już swoją umywalkę i chcesz ją zamontować na szafce z naszej oferty - wystarczy, że kupisz oferowany zestaw bez umywalki i przygotujesz w blacie otwór dostosowany do wybranej umywalki.
Wysyłka prosto od producenta
Sklep internetowy wygodnalazienka.pl jest bliskim partnerem handlowym producenta mebli łazienkowych Gante, dzięki czemu kupując meble u nas, masz pewność, że zostaną one wysłane prosto od producenta i przede wszystkim w cenach takich samych jak u producenta. Meble sprzedawane przez nas objęte są pełną, 2-letnią gwarancją producenta, a także wsparciem pogwarancyjnym.
Dane techniczne
| Kategoria | Szafki z umywalkami 80 cm |
| Kolor mebla | Czarny mat |
| Kolor frontów | Czarny połysk |
| Szerokość mebla (bez blatu i umywalki) | 80 cm |
| Wysokość mebla (bez blatu i umywalki) | 46 cm |
| Głębokość mebla (bez blatu, umywalki i uchwytów) | 48 cm |
| Szerokość blatu | 80 cm |
| Głębokość blatu | 50 cm |
| Grubość blatu | 3 cm |
| Liczba szuflad | 2 szuflady |
| Sposób otwierania | Uchwyt krawędziowy |
| Cichy domyk | Tak |
| Informacje dodatkowe | Fronty ze szkła ozdobnego |
| Materiał umywalki | Umywalka dolomitowa |
| Kolor umywalki | Biały |
| Szerokość umywalki | 42 cm |
| Głębokość umywalki | 42 cm |
| Wysokość umywalki (części widocznej, ponad szafką) | 23,8 cm |
| Głębokość misy umywalki | 19 cm |
| Kształt umywalki | Okrągła |
| Komory umywalki | Jednokomorowa |
| Otwór na baterię | Nie |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.