Wyszukiwarka
Zaloguj się
Szafka łazienkowa czarna 90 cm FOKUS NEW z umywalką
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Szafka łazienkowa czarna 90cm FOKUS NEW z umywalką
FKSN-C-U90/39/3L + Clever-900L biała
Podwieszana szafka łazienkowa w czarnym połyskowym kolorze wraz z białą dolomitową umywalką z serii Fokus New. Odważna kolorystyka szafki sprawiła, że szafka sama w sobie stanowi bardzo interesujący element dekoracyjny oraz sprawi, że aranżowane wnętrze będzie wyróżnione na tle innych łazienek. Front szafki zdobią srebrne aluminiowe uchwyty, które łączą w sobie nowoczesny design z klasyczną elegancją.
Szafka posiada trzy szuflady oraz dwie półki. Komfort użytkowania szafki został podniesiony dzięki zastosowaniu nowoczesnego systemu cichego domykania – szuflady i drzwi zamykają się płynnie i niemal bezgłośnie. Płyta meblowa, z której wykonana jest szafka to bardzo trwały materiał odporny na odkształcenia. Dodatkowo odporność na działanie wilgoci została uzyskana poprzez użycie folii meblowej, którą została pokryta płyta meblowa. Dzięki tak wysokojakościowym materiałom szafka będzie służyła i cieszyła oko przez bardzo długi okres. Misa umywalki została umieszczona po lewej stronie, natomiast po prawej stronie znajduje się funkcjonalna powierzchnia boczna, na której bez problemu można umieścić kosmetyki, które zawsze chcemy mieć w zasięgu ręki. Odpowiednio zamontowana i zabezpieczona silikonem sanitarnym spełni swoją funkcję użytkową i zachowa nienaganny wygląd.
Meble dostępne w naszej ofercie są już złożone i wstępnie wyregulowane, dostarczone do klienta są od razu gotowe do montażu w łazience.
Gwarancja: 2 lata
Dane techniczne
| Kategoria | Szafki z umywalkami 90 cm |
| Kolor mebla | Czarny połysk |
| Kolor frontów | Czarny połysk |
| Szerokość mebla (bez blatu i umywalki) | 90 cm |
| Wysokość mebla (bez blatu i umywalki) | 72 cm |
| Głębokość mebla (bez blatu, umywalki i uchwytów) | 39 cm |
| Liczba szuflad | 3 szuflady |
| Liczba półek | 2 półki |
| Sposób otwierania | Uchwyt |
| Cichy domyk | Tak |
| Materiał umywalki | Umywalka dolomitowa |
| Kolor umywalki | Biały |
| Szerokość umywalki | 90 cm |
| Głębokość umywalki | 39 cm |
| Wysokość umywalki (części widocznej, ponad szafką) | 4 cm |
| Głębokość misy umywalki | 11,5 cm |
| Wymiary wewnętrzne misy | 50 x 24 cm |
| Kształt umywalki | Prostokątna |
| Komory umywalki | Jednokomorowa |
| Otwór na baterię | Tak |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.