Wyszukiwarka
Zaloguj się
Szafka łazienkowa czarna loft 85cm SPACE z umywalką
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Szafka łazienkowa czarna loft 85cm SPACE z umywalką ceramiczną
SPA-C-U80/43 + STANCE-85
Nowoczesna, bardzo ekskluzywna szafka łazienkowa z serii Space w czarnym, matowym kolorze ze wstawką w kolorze naturalnego drewna wraz z prostokątną, ceramiczną umywalką. Umywalka posiada otwór na baterię. Szafka posiada jedną szufladę.
Szafka wyposażona jest w system cichego domykania, który sprawia, że szuflada w ostatniej fazie zamykania zwalnia, aby niemal bezgłośnie się zamknąć.
Meble łazienkowe GANTE Space
Seria mebli łazienkowych Space to innowacyjny komplet o futurystycznym wyglądzie. Odświeżony styl loftowy łączy w sobie ekstrawagancję, prostotę i efektowność w najbardziej eleganckim wydaniu. Żeby całości nadać jak najbardziej nowoczesny wygląd, z projektu usunięte zostały wszelkie uchwyty i zewnętrzne okucia. Meble z serii Space zbudowane zostały według projektu bazującego na najprostszych bryłach, natomiast za nietypowy efekt odpowiada kontrastowe połączenie czarnych korpusów, z jasnymi detalami w kolorze naturalnego drewna. Drugim nietypowym wyróżnikiem tej linii estetycznej jest otwarta przestrzeń poniżej szuflady i w centralnej części słupka. To dzięki nim meble mogą stać się nie tylko sprzętem do przechowywania różnych akcesoriów kosmetycznych, ale też centralnym elementem dekoracji w łazience czy pokoju kąpielowym.
Styl loftowy ma jeszcze jedną ważną cechę: funkcjonalność. Aby ją zachować, w tej serii zastosowano pojemną szufladę oraz dużą, prostokątną umywalkę o głębokiej misie w nietypowym kształcie. W słupku wydzielona otwarta półka nie zajmuje zbyt wiele miejsca, dzięki czemu nadal ma się do dyspozycji sporo miejsca za dolnymi i górnymi drzwiczkami. Standardowo już i szuflady, i drzwi szafki domykają się cicho, co poprawia komfort i zwiększa trwałość wykończenia. Elegancka folia meblowa świetnie chroni przed wilgocią i jest bardzo odporna na uszkodzenia mechaniczne. Prosta bryła zapewnia optymalną dostępność przestrzeni, a zastosowanie jako podstawowego materiału nowoczesnej płyty meblowej pozwoliło zredukować wagę mebli oraz zwiększyć sztywność i trwałość całej konstrukcji. Dzięki temu, że meble Space są technicznie dopracowane i estetycznie niepowtarzalne, świetnie spełniają oczekiwania tych inwestorów, którzy łazienkę traktują naprawdę poważnie, a czas w niej spędzony chcą wspominać z przyjemnością.
Polski producent
Meble łazienkowe z serii SPACE marki GANTE produkowane są w Polsce. Wysoka jakość, bogate wzornictwo, precyzja wykonania, niezwykłe i funkcjonalne rozwiązania estetyczne oraz maksymalna użyteczność to znaki szczególne tych produktów.
Dane techniczne
| Kategoria | Szafki z umywalkami 80 cm |
| Kolor mebla | Czarny mat |
| Kolor frontów | Czarny mat |
| Szerokość mebla (bez blatu i umywalki) | 82 cm |
| Wysokość mebla (bez blatu i umywalki) | 51,5 cm |
| Głębokość mebla (bez blatu, umywalki i uchwytów) | 43 cm |
| Liczba szuflad | 1 szuflada |
| Liczba półek | 1 półka |
| Sposób otwierania | Bez uchwytu - push to open |
| Cichy domyk | Nie |
| Informacje dodatkowe | Kolor wnęki: dąb naturalny |
| Materiał umywalki | Umywalka ceramiczna |
| Kolor umywalki | Biały |
| Szerokość umywalki | 85 cm |
| Głębokość umywalki | 45 cm |
| Wysokość umywalki (części widocznej, ponad szafką) | 10 cm |
| Głębokość misy umywalki | 9,5 cm |
| Wymiary wewnętrzne misy | 84 x 32 cm |
| Kształt umywalki | Prostokątna |
| Komory umywalki | Jednokomorowa |
| Otwór na baterię | Tak |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.