Wyszukiwarka
Zaloguj się
Szafka łazienkowa niebieska 101cm MEIVA z umywalką
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Szafka łazienkowa niebieska 101cm MEIVA z umywalką
MVA-N-U101/46/2 + MEWA-1010C
Ekskluzywna szafka łazienkowa w klasycznym stylu w niebieskim, matowym kolorze wraz z prostokątną białą dolomitową umywalką z serii MEIVA. Szafka posiada dwie szuflady. Umywalka posiada otwór na baterię. Szafka wyposażona jest w system cichego domykania, który sprawia, że szuflady w ostatniej fazie zamykania zwalniają, aby niemal bezgłośnie się zamknąć.
Szafka łazienkowa Meiva o szerokości 101 centymetrów to propozycja do łazienek średnich i niektórych małych. Dzięki rozsądnemu projektowi w środku zostaje sporo miejsca, które można dowolnie wykorzystać. To pozwoli ograniczyć liczbę mebli łazienkowych i zawiesić właśnie tę szafkę: funkcjonalną i atrakcyjną wizualnie. Umywalka zajmuje centralną część blatu, a jej boki tworzą użyteczne półki po bokach – są dość szerokie i to na pewno zwiększy funkcjonalność łazienki. Choć to szafka szersza niż większość standardowych propozycji, warto zrobić na nią miejsce w łazience.
Meble łazienkowe z serii MEIVA marki GANTE produkowane są w Polsce. Wysoka jakość, bogate wzornictwo, precyzja wykonania, niezwykłe i funkcjonalne rozwiązania estetyczne oraz maksymalna użyteczność to znaki szczególne tych produktów.
Dane techniczne
| Kategoria | Szafki z umywalkami 100 cm |
| Kolor mebla | Niebieski |
| Kolor frontów | Niebieski |
| Szerokość mebla (bez blatu i umywalki) | 101 cm |
| Wysokość mebla (bez blatu i umywalki) | 50 cm |
| Głębokość mebla (bez blatu, umywalki i uchwytów) | 46 cm |
| Liczba szuflad | 2 szuflady |
| Liczba półek | Brak półek |
| Sposób otwierania | Uchwyt |
| Cichy domyk | Tak |
| Materiał umywalki | Umywalka dolomitowa |
| Kolor umywalki | Biały |
| Szerokość umywalki | 101 cm |
| Głębokość umywalki | 46 cm |
| Wysokość umywalki (części widocznej, ponad szafką) | 3 cm |
| Głębokość misy umywalki | 13 cm |
| Wymiary wewnętrzne misy | 49 x 26 cm |
| Kształt umywalki | Prostokątna |
| Komory umywalki | Jednokomorowa |
| Otwór na baterię | Tak |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.