Wyszukiwarka
Zaloguj się
Szafka łazienkowa niebieska 121cm MEIVA z umywalką
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Szafka łazienkowa niebieska 121cm MEIVA z umywalką
MVA-N-U121/46C + MEWA-1210C
Ekskluzywna szafka łazienkowa w klasycznym stylu w niebieskim, matowym kolorze wraz z prostokątną białą dolomitową umywalką z serii MEIVA. Szafka posiada dwie szuflady oraz dwoje drzwiczek. Umywalka posiada otwór na baterię. Szafka wyposażona jest w system cichego domykania, który sprawia, że drzwiczki oraz szuflady w ostatniej fazie zamykania zwalniają, aby niemal bezgłośnie się zamknąć.
Szafka łazienkowa z umywalką Meiva o szerokości 121 centymetrów na mebel stworzony z myślą o tych osobach, które chcą w dużej łazience mieć jak najmniej jak najbardziej atrakcyjnych i praktycznych mebli. Połączenie dwojga drzwiczek i dwóch szuflad pozwoliło na stworzenie bardzo ciekawie prezentującego się mebla o ponadprzeciętnej funkcjonalności. Duża umywalka wpuszczona w blat na bokach przechodzi w bardzo szerokie półki, dzięki którym łatwo jest utrzymać czystość i porządek. Drzwiczki i szuflady oczywiście domykają się po cichu, do środka pasuje wiele organizerów, a wycięcie na syfon jest zaprojektowane w taki sposób, żeby wciąż można było korzystać z szuflad.
Meble łazienkowe z serii MEIVA marki GANTE produkowane są w Polsce. Wysoka jakość, bogate wzornictwo, precyzja wykonania, niezwykłe i funkcjonalne rozwiązania estetyczne oraz maksymalna użyteczność to znaki szczególne tych produktów.
Dane techniczne
| Kategoria | Szafki z umywalkami 120 cm |
| Kolor mebla | Niebieski |
| Kolor frontów | Niebieski |
| Szerokość mebla (bez blatu i umywalki) | 121 cm |
| Wysokość mebla (bez blatu i umywalki) | 50 cm |
| Głębokość mebla (bez blatu, umywalki i uchwytów) | 46 cm |
| Liczba szuflad | 2 szuflady |
| Liczba półek | 2 półki |
| Sposób otwierania | Uchwyt |
| Cichy domyk | Tak |
| Materiał umywalki | Umywalka dolomitowa |
| Kolor umywalki | Biały |
| Szerokość umywalki | 121 cm |
| Głębokość umywalki | 46 cm |
| Wysokość umywalki (części widocznej, ponad szafką) | 3 cm |
| Głębokość misy umywalki | 13 cm |
| Wymiary wewnętrzne misy | 49 x 26 cm |
| Kształt umywalki | Prostokątna |
| Komory umywalki | Jednokomorowa |
| Otwór na baterię | Tak |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.