Wyszukiwarka
Zaloguj się
Szafka łazienkowa niebieska 81cm MEIVA z umywalką
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Szafka łazienkowa niebieska 81cm MEIVA z umywalką
MVA-N-U81/46/2 + MEWA-810C
Ekskluzywna szafka łazienkowa w klasycznym stylu w niebieskim, matowym kolorze wraz z prostokątną białą dolomitową umywalką z serii MEIVA. Szafka posiada dwie szuflady. Umywalka posiada otwór na baterię. Szafka wyposażona jest w system cichego domykania, który sprawia, że szuflady w ostatniej fazie zamykania zwalniają, aby niemal bezgłośnie się zamknąć.
Dane techniczne
| Kategoria | Szafki z umywalkami 80 cm |
| Kolor mebla | Niebieski |
| Kolor frontów | Niebieski |
| Szerokość mebla (bez blatu i umywalki) | 81 cm |
| Wysokość mebla (bez blatu i umywalki) | 50 cm |
| Głębokość mebla (bez blatu, umywalki i uchwytów) | 46 cm |
| Liczba szuflad | 2 szuflady |
| Liczba półek | Brak półek |
| Sposób otwierania | Uchwyt |
| Cichy domyk | Tak |
| Materiał umywalki | Umywalka dolomitowa |
| Kolor umywalki | Biały |
| Szerokość umywalki | 81 cm |
| Głębokość umywalki | 46 cm |
| Wysokość umywalki (części widocznej, ponad szafką) | 3 cm |
| Głębokość misy umywalki | 13 cm |
| Wymiary wewnętrzne misy | 49 x 26 cm |
| Kształt umywalki | Prostokątna |
| Komory umywalki | Jednokomorowa |
| Otwór na baterię | Tak |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.