Wyszukiwarka
Zaloguj się
Szafka łazienkowa Libra 140 cm szałwiowa z dwiema umywalkami Stripes
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Przestronna szafka łazienkowa Libra 140 cm w szałwiowym kolorze
Szafka Libra 140 cm w kolorze szałwiowym to propozycja dla większych łazienek, w których liczy się zarówno elegancja, jak i wygodna przestrzeń użytkowa. Dzięki dwóm umywalkom oraz czterem dużym szufladom mebel doskonale sprawdzi się w łazienkach rodzinnych. Design kolekcji podkreślają wydłużony blat i dolny wieniec z zaokrąglonymi krawędziami, które subtelnie wychodzą poza obrys mebla. Fronty zdobią poziome frezy tworzące efekt lameli, które dodają bryle lekkości i elegancji. Cztery pojemne szuflady wyposażone są w cichy domyk, a ich wnętrza utrzymano w eleganckim antracytowym kolorze. Prowadnice posiadają szklane boki z przyciemnianego szkła, co podkreśla wysoką jakość wykonania. Dopełnieniem całości są czarne uchwyty krawędziowe, które pięknie kontrastują z szałwiowym kolorem frontów.
Szafka odporna na wilgoć
Szafka wykonana jest z płyty MDF pokrytej wysokogatunkową folią meblową, która zabezpiecza powierzchnię mebla przed bezpośrednim działaniem wilgoci, a tym samym zapobiega puchnięciu korpusów i frontów. Wszystkie krawędzie zewnętrzne boków korpusu i frontów pokryte są jednolitą i trwałą powłoką folii, która uniemożliwia przenikanie wilgoci w strukturę płyty MDF. Dzięki zastosowaniu folii meblowej i przy założeniu, że montaż i użytkowanie produktu będzie zgodne z zaleceniami, nasze szafki łazienkowe posłużą przez długie lata.
Dwie ceramiczne umywalki Stripes w komplecie
Szafka wyposażona jest w dwie umywalki ceramiczne Stripes w białym połysku, które idealnie współgrają z frezami na frontach mebli Libra. Wysokiej jakości ceramika gwarantuje trwałość oraz odporność na codzienne użytkowanie. Umywalki pokryto powłoką ochronną ułatwiającą utrzymanie czystości, która ogranicza osadzanie się kamienia i zabrudzeń. Umywalki Stripes objęte są 10-letnią gwarancją producenta.
Cały zestaw ma 140 cm szerokości, 65 cm wysokości (łącznie z umywalką) i 46 cm głębokości licząc z blatem i cokołem, które wystają 22 mm od frontu mebla.
Zestaw z czarną umywalką
Istnieje możliwość zamiany umywalek na czarne modele Stripes (za dopłatą):
https://wygodnalazienka.pl/umywalka-ceramiczna-stripes-czarna-1932
Zakup szafki bez umywalki
Istnieje możliwość zamówienia szafki bez umywalki. W tym celu zapraszamy do kontaktu na adres mailowy.
Aby umożliwić Klientom zastosowanie innej umywalki do naszej szafki, blaty łazienkowe sprzedawane są bez otworu na umywalkę. Jeśli masz już swoją umywalkę i chcesz ją zamontować na szafce z naszej oferty - wystarczy, że kupisz oferowany zestaw bez umywalki i przygotujesz w blacie otwór dostosowany do wybranej umywalki.
Syfony w zestawie
W zestawie znajdują się oszczędzające miejsce tylne syfony, dzięki którym szuflady pozostają w pełni funkcjonalne i nie wymagają wycięć.
Meble zmontowane
Wszystkie oferowane przez nas meble do łazienki wysyłamy już zmontowane i wstępnie wyregulowane - gotowe do montażu. Dzięki temu nie musisz tracić czasu na skręcanie mebli ani pieniędzy na zlecenie tego zadania komuś innemu. Pozostaje jedynie przykręcić szafkę do ściany za pomocą dołączonych kołków montażowych, zamontować syfon do umywalki oraz uszczelnić silikonem sanitarnym krawędzie styku szafki z umywalką oraz umywalki ze ścianą. W przypadku szafek z blatami, należy dodatkowo wyciąć w blacie otwór pod umywalkę. Specyfikację otworu do wycięcia pod umywalkę z tego zestawu znajdziesz w galerii produktu. W przypadku zastosowania innej umywalki - wielkość i umiejscowienie otworu należy zwymiarować samodzielnie.
Wysyłka prosto od producenta
Sklep internetowy wygodnalazienka.pl jest bliskim partnerem handlowym producenta mebli łazienkowych Gante, dzięki czemu kupując meble u nas, masz pewność, że zostaną one wysłane prosto od producenta i przede wszystkim w cenach takich samych jak u producenta. Meble sprzedawane przez nas objęte są pełną, 2-letnią gwarancją producenta, a także wsparciem pogwarancyjnym.
Dane techniczne
| Kategoria | Szafki z umywalkami 140 cm |
| Kolor mebla | Szałwiowy |
| Kolor frontów | Szałwiowy |
| Szerokość mebla (bez blatu i umywalki) | 140 cm |
| Wysokość mebla (bez blatu i umywalki) | 50 cm |
| Głębokość mebla (bez blatu, umywalki i uchwytów) | 46 cm |
| Szerokość blatu | 140 cm |
| Głębokość blatu | 46 cm |
| Grubość blatu | 1,8 cm |
| Liczba szuflad | 2 szuflady |
| Liczba półek | Brak półek |
| Sposób otwierania | Uchwyt krawędziowy |
| Cichy domyk | Tak |
| Informacje dodatkowe | Wnętrze antracytowe, szklane boki szuflad |
| Materiał umywalki | Umywalka ceramiczna |
| Kolor umywalki | Biały |
| Szerokość umywalki | 38,5 cm |
| Głębokość umywalki | 38,5 cm |
| Wysokość umywalki (części widocznej, ponad szafką) | 15 cm |
| Głębokość misy umywalki | 13 cm |
| Kształt umywalki | Okrągła |
| Komory umywalki | Dwukomorowa |
| Otwór na baterię | Nie |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.