Wyszukiwarka
Zaloguj się
Szafka łazienkowa szara 60cm TANGO z umywalką [PRODUKT NIEDOSTĘPNY]
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Szafka łazienkowa szara 60cm TANGO z umywalką
TAG-S-U60/35 + LIV-600C
Szafka łazienkowa stojąca w szarym, połyskowym kolorze wraz z dolomitową umywalką z serii Tango. Szafka posiada pojemną szufladę oraz dwoje drzwiczek. Umywalka posiada otwór na baterię.
Szafka wyposażona jest w system cichego domykania, który sprawia, że szuflada oraz drzwiczki w ostatniej fazie zamykania zwalniają, aby niemal bezgłośnie się zamknąć.
Uwaga! Nóżki w kolekcji Tango zostały zmienione na nowe, węższe. Aktualnie stosowane nóżki przedstawia ostatnie zdjęcie w galerii. Nóżki te mają 10 cm wysokości, z możliwością regulacji w zakresie 10-11 cm.
Meble łazienkowe z serii TANGO marki GANTE produkowane są w Polsce. Wysoka jakość, bogate wzornictwo, precyzja wykonania, niezwykłe i funkcjonalne rozwiązania estetyczne oraz maksymalna użyteczność to znaki szczególne tych produktów.
Dane techniczne
| Kategoria | Szafki z umywalkami 60 cm |
| Kolor mebla | Szary połysk |
| Kolor frontów | Szary połysk |
| Szerokość mebla (bez blatu i umywalki) | 60 cm |
| Wysokość mebla (bez blatu i umywalki) | 74,5 cm |
| Głębokość mebla (bez blatu, umywalki i uchwytów) | 35 cm |
| Liczba szuflad | 1 szuflada |
| Liczba półek | 4 półki |
| Sposób otwierania | Uchwyt |
| Cichy domyk | Tak |
| Materiał umywalki | Umywalka dolomitowa |
| Kolor umywalki | Biały |
| Szerokość umywalki | 60 cm |
| Głębokość umywalki | 35 cm |
| Wysokość umywalki (części widocznej, ponad szafką) | 5 cm |
| Głębokość misy umywalki | 12 cm |
| Wymiary wewnętrzne misy | 58 x 25 cm |
| Kształt umywalki | Prostokątna |
| Komory umywalki | Jednokomorowa |
| Otwór na baterię | Tak |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.