Wyszukiwarka
Zaloguj się
Szafka łazienkowa orzech 60 cm VENUS z blatem i umywalką
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Szafka łazienkowa orzech 60c m VENUS z blatem i umywalką
VEN-W-U60/48/2 + PREMIUM 46 biała
Szafka łazienkowa w kolorze orzech z blatem oraz białą nablatową umywalką. Białe fronty zdobi modna struktura 3D w postaci pionowych paneli, które sprawiły, że szafka prezentuje się niezwykle kreatywnie i stylowo. Kontrastowe połączenie kolorystyczne idealnie sprawdzi się w nowoczesnych wnętrzach, tworząc w nich niepowtarzalny i ciepły klimat. Bezuchwytowy system otwierania zastąpiony „push to open” to ukłon w stronę nowoczesności, dzięki temu front i cała bryła szafki prezentuje czystą i nienaganną powierzchnię.
Na pierwszy rzut oka wydaje się, że szafka posiada jedną szufladę, jednak za frontem wewnątrz jest schowana druga. Zastosowanie wewnętrznej szuflady znacznie podnosi pojemność szafki oraz komfort jej użytkowania. W ukrytej szufladzie można umieścić mniejsze przedmioty takie jak kosmetyki lub inne produkty do codziennej pielęgnacji, natomiast w dolnej, większej i głębszej bez problemu zmieszczą się wszystkie większe opakowania lub ręczniki, dzięki temu w Twojej łazience będzie panował zawsze ład i porządek. Szuflady umieszczone są na nowoczesnych prowadnicach Axis Pro, które po wciśnięciu frontu wysuwają się bardzo płynnie i niemal bezgłośnie. Dodatkowym atutem jest opcja pełnego wysuwu szuflady, dzięki czemu użytkownik bez problemu ma dostęp do całej zawartości szafki. Szafka łazienkowa Venus wykonana jest z wysokogatunkowej płyty meblowej, która jest niezwykle trwała i wytrzymała na odkształcenia. Folia meblowa, którą została pokryta płyta znacząco podnosi ochronę przed działaniem wilgoci oraz nadaje strukturze elegancką matowa powierzchnię. Dołączona do zestawu biała nablatowa umywalka wykonana jest z ceramiki, na której nie osadza się trudny do usunięcia kamień, można ją czyścić dowolnymi środkami bez obawy, że uszkodzimy jej powierzchnię. Misa posiada głęboką i szeroką powierzchnię, która zapobiega przed zachlapaniem blatu.
Syfon w zestawie
Dodatkowo zestaw wyposażony jest w specjalny syfon - po zamontowaniu znajduje się on za szafką, zwiększając tym samym powierzchnię użytkową górnej szuflady, która nie wymaga dodatkowych wycięć.
Meble odporne na wilgoć
Szafka wykonana jest z płyty MDF pokrytej wysokogatunkową folią meblową, która zabezpiecza powierzchnię mebla przed bezpośrednim działaniem wilgoci, a tym samym zapobiega puchnięciu korpusów i frontów. Wszystkie krawędzie zewnętrzne boków korpusu i frontów pokryte są jednolitą i trwałą powłoką folii, która uniemożliwia przenikanie wilgoci w strukturę płyty MDF. Dzięki zastosowaniu folii meblowej i przy założeniu, że montaż i użytkowanie produktu będzie zgodne z zaleceniami, nasze szafki łazienkowe posłużą przez długie lata.
Meble zmontowane
Wszystkie oferowane przez nas meble do łazienki wysyłamy już zmontowane i wstępnie wyregulowane - gotowe do montażu. Dzięki temu nie musisz tracić czasu na skręcanie mebli ani pieniędzy na zlecenie tego zadania komuś innemu. Pozostaje jedynie przykręcić szafkę do ściany za pomocą dołączonych kołków montażowych, zamontować syfon do umywalki oraz uszczelnić silikonem sanitarnym krawędzie styku szafki z umywalką oraz umywalki ze ścianą. W przypadku szafek z blatami, należy dodatkowo wyciąć w blacie otwór pod umywalkę. Specyfikację otworu do wycięcia pod umywalkę z tego zestawu znajdziesz w galerii produktu. W przypadku zastosowania innej umywalki - wielkość i umiejscowienie otworu należy zwymiarować samodzielnie.
Zakup szafki bez umywalki
Istnieje możliwość zamówienia szafki bez umywalki. W tym celu zapraszamy do kontaktu na adres mailowy.
Aby umożliwić Klientom zastosowanie innej umywalki do naszej szafki, blaty łazienkowe sprzedawane są bez otworu na umywalkę. Jeśli masz już swoją umywalkę i chcesz ją zamontować na szafce z naszej oferty - wystarczy, że kupisz oferowany zestaw bez umywalki i przygotujesz w blacie otwór dostosowany do wybranej umywalki.
Wysyłka prosto od producenta
Sklep internetowy wygodnalazienka.pl jest bliskim partnerem handlowym producenta mebli łazienkowych Gante, dzięki czemu kupując meble u nas, masz pewność, że zostaną one wysłane prosto od producenta i przede wszystkim w cenach takich samych jak u producenta. Meble sprzedawane przez nas objęte są pełną, 2-letnią gwarancją producenta, a także wsparciem pogwarancyjnym.
Dane techniczne
| Kategoria | Szafki z umywalkami 60 cm |
| Kolor mebla | Orzech |
| Kolor frontów | Biały mat |
| Szerokość mebla (bez blatu i umywalki) | 59,2 cm |
| Wysokość mebla (bez blatu i umywalki) | 46 cm |
| Głębokość mebla (bez blatu, umywalki i uchwytów) | 45,8 cm |
| Szerokość blatu | 60,2 cm |
| Głębokość blatu | 46,8 cm |
| Grubość blatu | 3 cm |
| Liczba szuflad | 2 szuflady |
| Liczba półek | Brak półek |
| Sposób otwierania | Bez uchwytu - push to open |
| Cichy domyk | Nie |
| Materiał umywalki | Umywalka ceramiczna |
| Kolor umywalki | Biały |
| Szerokość umywalki | 46 cm |
| Głębokość umywalki | 33 cm |
| Wysokość umywalki (części widocznej, ponad szafką) | 14 cm |
| Głębokość misy umywalki | 10,5 cm |
| Kształt umywalki | Owalna |
| Komory umywalki | Jednokomorowa |
| Otwór na baterię | Nie |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.