Wyszukiwarka
Zaloguj się
Szafka łazienkowa czarna 103cm NEGRA z umywalką czarną [PRODUKT NIEDOSTĘPNY]
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Szafka łazienkowa czarna 103cm NEGRA z umywalką ceramiczną
NEG-C-U100/48/2 + PREMIUM 60 czarna
Nowoczesna, bardzo ekskluzywna szafka łazienkowa z serii Negra w czarnym, matowym kolorze wraz z blatem oraz czarną, matową ceramiczną umywalką. Szafka posiada dwie szuflady.
Szafka wyposażona jest w system cichego domykania, który sprawia, że szuflady w ostatniej fazie zamykania zwalniają, aby niemal bezgłośnie się zamknąć.
Szafka łazienkowa o szerokości 100 cm (rzeczywista szerokość 103 cm) z czarnym, matowym wykończeniem, czarną umywalką ceramiczną i złotymi uchwytami z wyraźną fakturą na powierzchni to mebel, który bez wątpienia doda nie tylko uroku, ale i funkcjonalności większym łazienkom i pokojom kąpielowym. Dopracowany w każdym calu projekt – umywalka nablatowa z dedykowanym, niskim syfonem, wycięta górna szuflada, solidne zawiasy z cichym domykaniem i bardzo precyzyjne wykończenie. Właśnie tego należy oczekiwać od mebli najwyższej klasy i szafka łazienkowa Negra 100 cm czarna spełnia te wymagania w każdym calu.
Polski producent
Meble łazienkowe z serii NEGRA marki GANTE produkowane są w Polsce. Wysoka jakość, bogate wzornictwo, precyzja wykonania, niezwykłe i funkcjonalne rozwiązania estetyczne oraz maksymalna użyteczność to znaki szczególne tych produktów.
Dane techniczne
| Kategoria | Szafki z umywalkami 100 cm |
| Kolor mebla | Czarny mat |
| Kolor frontów | Czarny mat |
| Szerokość mebla (bez blatu i umywalki) | 100 cm |
| Wysokość mebla (bez blatu i umywalki) | 55,7 cm |
| Głębokość mebla (bez blatu, umywalki i uchwytów) | 48 cm |
| Szerokość blatu | 100 cm |
| Głębokość blatu | 50 cm |
| Grubość blatu | 3,2 cm |
| Liczba szuflad | 2 szuflady |
| Liczba półek | Brak półek |
| Sposób otwierania | Uchwyt |
| Cichy domyk | Tak |
| Materiał umywalki | Umywalka ceramiczna |
| Kolor umywalki | Czarny mat |
| Szerokość umywalki | 61 cm |
| Głębokość umywalki | 40,5 cm |
| Wysokość umywalki (części widocznej, ponad szafką) | 12,5 cm |
| Głębokość misy umywalki | 7,8 cm |
| Kształt umywalki | Owalna |
| Komory umywalki | Jednokomorowa |
| Otwór na baterię | Nie |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.