Wyszukiwarka
Zaloguj się
Szafka łazienkowa grafitowa 120cm NEGRA z umywalką czarną [PRODUKT NIEDOSTĘPNY]
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Szafka łazienkowa grafitowa 120cm NEGRA z umywalką ceramiczną
NEG-G-U120/48/2 + PREMIUM 60 czarna
Nowoczesna, bardzo ekskluzywna szafka łazienkowa z serii Negra w grafitowym kolorze wraz z blatem oraz czarną, matową ceramiczną umywalką. Szafka posiada dwie szuflady.
Szafka wyposażona jest w system cichego domykania, który sprawia, że szuflady w ostatniej fazie zamykania zwalniają, aby niemal bezgłośnie się zamknąć.
Zestawienie szafki łazienkowej 120 cm w kolorze grafitowym z czarnymi, subtelnymi uchwytami szuflad i czarną ceramiczną umywalką nablatową to wariant kolorystyczny, który znakomicie wkomponuje się w nowoczesne wnętrza, ale będzie też pasował do łazienek klasycznych, w których przełamie przewidywalność takich projektów. Pod względem użyteczności szafka łazienkowa 103 cm Negra stanowi niedościgniony wzór – szuflada idealnie dopasowana do niskiego syfonu, ciche domykanie, bardzo odporna na zarysowania okleina wewnątrz, mocne prowadnice, które pozwolą przechować w środku wiele akcesoriów i przyborów toaletowych – dopiero dzięki tej szafce łazienkowej aranżacja wnętrza ma szansę stać się kompletna.
Polski producent
Meble łazienkowe z serii NEGRA marki GANTE produkowane są w Polsce. Wysoka jakość, bogate wzornictwo, precyzja wykonania, niezwykłe i funkcjonalne rozwiązania estetyczne oraz maksymalna użyteczność to znaki szczególne tych produktów.
Dane techniczne
| Kategoria | Szafki z umywalkami 120 cm |
| Kolor mebla | Grafitowy / Antracytowy |
| Kolor frontów | Grafitowy / Antracytowy |
| Szerokość mebla (bez blatu i umywalki) | 120 cm |
| Wysokość mebla (bez blatu i umywalki) | 55,7 cm |
| Głębokość mebla (bez blatu, umywalki i uchwytów) | 48 cm |
| Szerokość blatu | 120 cm |
| Głębokość blatu | 50 cm |
| Grubość blatu | 3,2 cm |
| Liczba szuflad | 2 szuflady |
| Liczba półek | Brak półek |
| Sposób otwierania | Uchwyt |
| Cichy domyk | Tak |
| Materiał umywalki | Umywalka ceramiczna |
| Kolor umywalki | Czarny mat |
| Szerokość umywalki | 61 cm |
| Głębokość umywalki | 40,5 cm |
| Wysokość umywalki (części widocznej, ponad szafką) | 12,5 cm |
| Głębokość misy umywalki | 7,8 cm |
| Kształt umywalki | Owalna |
| Komory umywalki | Jednokomorowa |
| Otwór na baterię | Nie |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.